Jitka Boho díky svým pocitům vytušila, že se její syn narodí 10.10. při úplňku. A nezmýlila se. Už od 9. října od večera měla slabé kontrakce, a proto se vydala do porodnice k Apolinářovi.

Přijela jsem tam na 20. hodinu, byla klasická příprava, klystýr, sprcha, kontrakce jsem měla, ale byly slabé, rozhodně se to nedalo srovnat s tím, když jsem rodila Rosálii. A pak v 21 hodin se šlo na prasknutí vody. Hrozně jsem se bála, že to bude bolet, ale vůbec to nebolelo, vlastně to byla docela příjemný. Protože se vám po stehnech rozlije taková teplá voda,“ rozpovídala se o začátcích porodu modelka na kanále Youtube s tím, že voda byla čistá, což je dobře.

Pak se začaly stupňovat kontrakce, které čím dál víc sílily. „Ze začátku jsem si říkala, že to není tak hrozné, že to zvládnu i bez epiduralu, jenže pak se to rozjelo a ta bolest byla šílená. Ale bylo to rychlý. V devět hodin mi praskli vodu a Tedík se narodil osm minut po půlnoci. Takže to trvalo nějaké tři hodinky,“ přiznala Boho. Nakonec si kvůli nesnesitelným bolestem o Epidural zažádala, ale měla pocit, že úleva, kterou očekávala, nepřišla.

"V průběhu toho tlačení jsem říkala, že už to vzdávám, že už nemůžu. Pálilo to, bylo to úplně šílený, nechápu, že jsem takového puclíka, měl 51 centimetrů, vytlačila, fakt byl velký. Ale byl to nádherný pocit a zvládla jsem to bez nástřihu. Klidně bych si to zopakovala,“ dušuje se už tři měsíce po porodu Boho. Celý porod si nechala od svého přítele Tomáše nafotit a nyní je šťastná, že si takový nezopakovatelný zážitek může uchovat a kdykoliv připomenout.

Video
délka: 03:30.76
Video se připravuje ...

Dvojnásobná máma Jitka Boho: Přítel ještě nepřebaloval! Jsem přecitlivělá, přiznává modelka Kisa Císařová

Fotogalerie
79 fotografií