Krásná Kuchařová ještě dlouho po rozchodu i následném rozvodu osočovala Brzobohatého, že jí ještě v manželství dlouhou dobu lhal a podváděl. Nejdřív byl spatřen s tanečnicí Zuzanou Pilnou, následně se ukázalo, že jeho srdce už bije pro moderátorku Danielu Písařovicovou (44).

Ondřej se k rozpadu manželství příliš nevyjadřoval. Až nyní uvedl svou verzi, že si zkrátka přestali rozumět. „Já jsem ani nehledal jinde. Já jsem si jen uvědomil, že potřebuju životní štěstí k životu. Ve chvíli, kdy v tom vztahu dochází k nějakému nedorozumění a každý v tom páru mluví jinou řečí, tak se zkrátka stane to, že to člověk vzdá. Já jsem to vzdal, což mi vůbec není ke cti,“ přiznal v pořadu Show Jana Krause na Primě.

Štěstí, které hledal, našel až právě s Danielou. „Já to štěstí mám. A jsem za to rád, že se mi to podařilo. Je to něco, co se v životě děje řadě lidí, nejen mně. Ale já jsem byl iniciátorem rozchodu, tak proto jsem na tom pranýři a mlčím,“ dodal Brzobohatý.

Z vysoké moderátorky je doslova poblázněn. Kdekoliv se spolu objeví na veřejnosti, nemohou se od sebe odlepit. V pořadech, ve kterých společně vystupují, vrkají jako dvě hrdličky, a pokaždé, když o Daniele mluví, celý se rozněžní.

Video
délka: 05:06.00
Video patří k placenému obsahu Blesku
Odemknout video

Upřímná zpověď Taťány Kuchařové: Pracovali jsme na miminku a on mě podváděl s Písařovicovou! Markéta Reinischová

Fotogalerie
57 fotografií