Modelka Taťána Kuchařová, co se v roce 2006 stala Miss České republiky i Miss World, si prochází velkou životní zkouškou. Loni v létě se nedlouho poté, co oslavila s manželem Ondřejem Brzobohatým výročí sňatku, tato dvojice rozešla. Sympatický umělec byl pak spatřen po boku tanečnice Zuzany Pilné (30), aktuálně na něj prasklo, že randí s moderátorkou Danielou Písařovicovou (43). To vše bylo pro zakladatelku Nadace Krása pomoci velkým šokem, z něhož se jenom těžko vzpamatovává.

Přesto však uvažuje až děsivě prakticky... Na sociální síti, kde vyzvala své příznivce, aby se jí prostřednictvím Q&A („questinos and answers“, tedy otázky a odpovědi) ptali na cokoliv, jedna z otázek směřovala i na její literární tvorbu. Krásná plavovláska totiž minulý rok vydala autobiografickou „vážně nevážnou knihou o všehochuti života“ plnou motivačních citátů s prozřetelným názvem Pokračování příště... A to byl rozhodně šťastný nápad, jelikož tak na svůj debut může obratem navázat. Pokud by o to samozřejmě stála.

VIDEO: Prohlášení Kuchařové o rozchodu s Brzobohatým: Nedávno se mnou obnovil manželský slib!

Video
délka: 01:30.44
Video se připravuje ...

Prohlášení Kuchařové o rozchodu s Brzobohatým: Nedávno se mnou obnovil manželský slib! FTV Prima

A asi nikoho nepřekvapí, že... stála. Přiznala to právě v instastories, kde fanynky volaly po dalším dílu její prvotiny. „Nespěchám hned na druhý díl, ale ANO... je dost toho, o čem psát...“ naznačila tajnosnubně. Zatímco v první knize psala o svém dětství, dospívání, kariéře modelky i top modelky, či o založení své vlastní charitativní nadace, ono pokračování by se mohlo dotknout jejího vztahu a především rozchodu s talentovaným synem herce Radoslava Brzobohatého (†79) a herečky Hany Gregorové (69).

Fotogalerie
54 fotografií