Ve středu 11. ledna Výměna manželek představila dva páry. Nezaměstnaného Tomáše a Petru na mateřské, kteří mají dvě holčičky, hluboko do kapsy a vydělávají si darováním plazmy, vajíček a údajně ilegálními činnostmi. Oproti nim se představila rodina Marianny a Igora – klidného páru, který žije na slovenské vesničce se synem, zvířaty a spoustou práce, která není pro lecjakou městskou paninku.

Hlavním tématem celého dílu byla žárlivost českého páru. Řešily se polonahé fotky, kdo s kým spí, kdo se pro koho vyholil, a vyjmenovávaly se z obou stran nekonečné teorie, proč vyměněná manželka Petra určitě spí na Slovensku s Igorem a proč Tomáš zcela nepochybně spí s nově příchozí Mariannou. Žárlivost byla i důvodem, proč byla celá soutěž skončena dříve.

Jak se ale teď ukázalo, že na mobilu syna slovenské rodiny byly nalezeny velmi intimní fotky a zprávy, které Petra svému žárlivému manželovi neustále posílala, i když vzájemný kontakt mezi partnery je v soutěži zakázaný! Fanoušky zcela určitě napadaly myšlenky, jak je možné, že se pár vzájemně podezříval z nevěry, když si o všem psali a zabíraly je kamery. Byla to snad jen show pro diváky?

Zatímco slovenský pár hodnotil Výměnu jako zkušenost, do které by znovu nešli, tak Tomáš z Kladna měl úplně jiný názor! Prý by do toho šel znovu, z velmi zvláštního důvodu, protože mu "Marianna ukázala, že je ženská úplně k ničemu, neumí vařit a v noci se budí, aby si šla zapálit a napít se alkoholu".

Igor přitom o své manželce tvrdí, že je abstinentka. Kde je tedy pravda?

„Občas mě vyhnala večer do Tesca, abych jí koupil pivo,“ dodal Tomáš, který podle své manželky konzumuje sám denně doma 3 – 5 piv. Marianna vysvětlila své noční vstávání tím, že jí děti probouzely v noci až pětkrát.

„V restauraci udělala takovou ostudu, že už jsem tam nemohl jít. Když jsem šel okolo, tak pingl na mě volal ´už ta k*áva odjela?´“

Podle slovenského páru nicméně Tomáš s Petrou neustále lžou, takže ani tuto informaci nelze brát zcela vážně. Každý z nich neustále tvrdil něco jiného a vzájemně si protiřečili. Zatímco se Tomáš kasal před novou manželkou, že nepracuje teprve dva týdny, tak ve skutečnosti to bylo rok.

Ale jak Petra tvrdí, jejich život se od té doby změnil o 360°(pozn. red.: Pokud se otočíte o 360°, tak se vrátíte do stejného bodu, ve kterém jste začali). Z plánovaného rozvodu sešlo a rodina se šestnácti kočárky tak zůstala pohromadě.

Ne všichni však došli po Výměně klidu

„Začali nás bombardovat zprávami. Nejdřív přišla zprava Igorovi, kde (Petra) tvrdila, že její muž tvrdil, že spolu (s Igorem) spali. Zase ona mně vypisovala, že se jí mám přiznat, ze jsem se vyspala s jejím mužem, protože ona chytila nějaký zánět spodku a musela se léčit antibiotiky. To byl normálně tak psychický teror pro nás, že jsme je museli zablokovat. Jenže oni se objevovali z nových profilů, stále nám psali. To byl teror,“ řekla Marianna o žárlivém páru.

Žárlivostí díl začínal a žárlivostí i skončil. Můžeme se jen těšit, jaké další zvraty se budou dít v příštích epizodách!

Video
Video se připravuje ...

Výměna manželek: Záhada jménem bidet TV Nova

Fotogalerie
23 fotografií