V nové epizodě se diváci setkají s rodinou, která žije ve Velkém Šenově – s Veronikou (42), Martinem (50) a Michalkou (3,5). Veronika přihlásila rodinu do Výměny úplně sama, Martin o tom neměl sebemenší tušení. Mezi oběma partnery totiž vládne velká ponorka a téměř spolu nekomunikují. Martin je podle Veroniky naprosto nerozhodný, Veronika zase prý na Martinův vkus až moc spí.

Na druhé straně se diváci seznámí s Ivou (34), Mirkem (33) a Miou (8), kteří žijí ve vesnici Rokytovec. Partneři se do Výměny manželek přihlásili společně, hlavním důvodem zde byly peníze. Mirek je v tomto vztahu velmi temperamentní a občas hlučný. Iva říká, že jí je jedno, do jaké rodiny přijede, protože se podle svých slov ničeho nebojí.

To, co ji čeká v náhradní domácnosti, ovšem bude silná káva i na ni. Statečná a nebojácná Iva se téměř sesype už při prvním průzkumu svého nového desetidenního působiště. „Bože to je bordel! Tam musí strašit,“ prohlásí nešťastně už při prvních krocích na pozemku. „Ježiš, to je smrad. To není normální,“ zoufá si při vstupu do domu. Záhy navíc zjistí, že má rodina minimálně pět psů, což jí na nadšení nepřidá... 

Na WC jen v podřepu

„Říkala jsem si, že nebudu brečet, ale tohle je hrozný. Já jsem v chlívku. Jak v tomhle může někdo vychovávat dítě? Fuj,“ hroutí se ze svých nových životních podmínek. Stěžovat si bude na všudypřítomný zápach, špínu, prach, psí chlupy, a když uvidí záchod, skoro začne upadat do mdlob.

„Já se pozvracím, to nedám. Jdu se zabít. Já se pozvracím z toho záchodu. Jak může být někdo takové prase? Ta druhá se sem nebude chtít vrátit, až pojede od nás,“ zamyslí se nahlas a prohlásí, že bude zdejší toaletu zřejmě používat pouze v podřepu.

 

VIDEO: Výměna manželek: Jak si Iva poradí v pro ni zanedbané domácnosti se zvířaty a s laxním náhradním manželem k tomu?

Video
délka: 01:33.12
Video se připravuje ...

Výměna manželek: Jak si Iva poradí v pro ni zanedbané domácnosti se zvířaty a s laxním náhradním manželem k tomu? TV Nova

Fotogalerie
26 fotografií