Skladatelovy děti Artur, Jiří (48), Jan (46) a Karolína (40) nejen, že dědily po otci nemovitosti, ale k tomu si mezi sebe celkem rozdělili 47 568 112 Kč (každý si tedy přišel na 11 892 028 Kč, poz. red.). Do toho má každý nárok na 25% podíl z práv na písně a další dílo svého táty. Z katastru nemovitostí vyplývá, že Arturovi z nemovitostí zůstal po smrti milovaného otce jeho byt v Apolinářské ulici.

Tím, že Artur zdědil nemalé peníze a další slušné finance mu teď každé tři měsíce chodí na účet od Ochranného svazu autorského, si mohl dovolit koupit ještě jeden byt. V září roku 2021 vysolil 9 025 620 Kč za bydlení ve zrekonstruovaném domě v pražských Záběhlicích.

Vše na dosah

Byt o rozloze 84,1 m2 ve vyhledávané rezidenční čtvrti sehnal Artur v rámci projektu View Spořilov (Novostavba bytů v Záběhlicích). „Na jednu stranu poklidné prostředí, které jen několik kroků od bytového domu střídají obchody, restaurace, školy, školky, lékař, bankomaty, úřady a mnohé další, co potřebujete ke každodennímu žití,“ píší devolopeři.

Nemusí pracovat

Artur se neřadí mezi zlatou mládež a ke zděděným milionům přistupuje velice zodpovědně. Vystudoval První soukromou hotelovou školu v Praze, jel na vyučenou do Ameriky a následně pokračoval na Vysoké škole hotelové. 

Na Instagramu oznámil, že opět studuje. „Aspirující student psychologie,” stálo v popisku na jeho sociální síti. Rodiče by měli ze synka určitě radost. Miliony nerozhazuje, přestože by mu stačily na dva životy.

Video
délka: 02:50.07
Video se připravuje ...

Pět let od smrti Bartošové: Z Artura je milionář! A Agáta sundala prsten a balí kufry 

Fotogalerie
67 fotografií