Hančin manžel Štefan Margita (66) neměl síly přijít, stejně jako zpěvaččin exmanžel Vlastimil Harapes (76). Hostiteli se omluvila také Dagmar Havlová (69) a Juraj Kukura (75). Ale několik skalních příznivců Severů naštěstí dorazilo.

Nejpočetnější byla delegace rodu Štaidlů, který se kamarádí se Severovými už od dob, kdy ještě žili v Německu. Aňu Štaidlovou (75), exmanželku zesnulého muzikanta a podnikatele, doprovodily dvě z jejích tří dětí – Karolína (41) a právník Jiří (47). Mladší Jan (46) se omluvil, stejně jako jejich bráška Artur (25), kterého Láďa zplodil s Ivetou Bartošovou (†48).

Karolína dokonce přivedla dceru Lolu a syna Robina, které má s Davidem Talpou (52), synem herečky a dabérky Hany Talpové (84). „Jezdívali jsme k Severům nejen do Německa, ale i do Španělska. Naše děti se kamarádily, teď začneme už třetí generaci přátelství,“ řekla deníku Aha! Aňa Štaidlová.

Dáda bez Felixe

Na párty dorazila Dáda Patrasová (66) bez manžela, Felix Slováček (79) měl vystoupení na Slovensku. Popovídat si přišel i hudební boss František Janeček (77), herec Milan Kňažko (77) či Míla Řádová (72), dlouholetá spolupracovnice a pravá ruka režiséra Jiřího Menzela (†82).

Vdova Vrbová nosí muže na krku

Textař a básník Pavel Vrba (†73) zemřel před 11 lety právě po mejdanu u Severů na cévní mozkovou příhodu. Vdova Marie nechala část popela nasypat do medailonu na krku, aby ho měla stále u sebe.

Video
délka: 02:50.07
Video se připravuje ...

Pět let od smrti Bartošové: Z Artura je milionář! A Agáta sundala prsten a balí kufry 

Fotogalerie
32 fotografií