Nejenže patřila k top pětce nejkrásnějších žen, kde byla také Cindy Crawfordová, Naomi Campbellová, Linda Evangelista a Christy Turlingtonová, ale v 90. letech byla také nejlépe vydělávající modelkou. Podle svých slov dostávala „za dva dny třepání vlasy“ (dělala reklamu na lak na vlasy – pozn. red.) i 350 000 dolarů!

Z rodného Hamburku se přestěhovala do Spojených Států. Zatímco v New Yorku pracovala, žila ve slunné Kalifornii.

Sídlo měla v Malibu a v blízkosti Santa Barbary si ještě pořídila velký ranč se čtyřmi ložnicemi, knihovnou, dvěma koupelnami, venkovní sprchou a zahradou. To vše se rozkládalo na dvou akrech. Luxus se jí zalíbil a tak se rozhodli s tehdejším manželem Jasonem Johnsonem investovat do další nemovitosti.

Podle německého magazínu Bunte si na jihu Francie koupili prázdninový dům, jenže náklady na něj byly vyšší, než předpokládali. A to je dostalo do finanční tísně. S manželem si museli dokonce půjčovat peníze od rodiny. Johnson si půjčil od strýce 130 000 dolarů, Tatjana požádala o pomoc svého otce. Manželství se začalo rozpadat, dluhy narůstaly a její dům v Malibu byl v roce 2010 zabaven.

Podle Buntu se modelka z této finanční katastrofy nikdy nevzpamatovala. V posledních letech se prý hodně zadlužila. Byla nucena prodat svůj milovaný ranč. Nakonec vysála i svůj penzijní fond a dožila jen v pronájmu. Své finanční starosti si ale nechávala pro sebe, její přátelé o dluzích nevěděli.

Video
délka: 02:58.64
Video se připravuje ...

Slavné české modelky, které dobyly svět Videohub

Fotogalerie
25 fotografií