Že by době, kdy muži obdivovali jenom ženy s obřími, ideálně silikonovými ňadry, již odzvonilo? Stále více slavných dam totiž dává na odiv své přírodní poprsí, a je jim docela jedno, že je, jak se říká, mají "po tatínkovi". Protože i s nijak zvlášť vybaveným hrudníkem mají úspěch! Své o tom ví modelka Bella Hadidová, jejíž bezchybné tělo si její fanoušci už mohli nejednou prohlédnout ze všech stran.

Nyní své příznivce potěšila outfitem, který vynesla na udílení charitativních cen Golden Heart Awards v New Yorku, kde mimochodem sama získala cenu - za šíření povědomí o duševním zdraví. Sama totiž dlouhodobě bojuje s depresemi a úzkostmi,  jednu dobu se snažila bojovat proti nim alkoholem. Začátkem loňského roku proto musela dokonce strávit 14 dní na léčení. 

Video
délka: 00:10.23
Video se připravuje ...

Na nahou Bellu Hadid nastříkali šaty přímo při zahájení pařížské módní přehlídky Profimedia.cz

Tyto problémy však už má naštěstí za sebou a vypadá skutečně báječně. Na akci totiž zvolila nádherné, elegantní zlaté šaty, které obepínaly její křivky... a výstřih měly tak hluboký, že jí sahal až k pupíku. Bella tento model od Michaela Korse, jenž akci letos pořádal, doplnila výraznými náušnicemi, zlatými botkami a jemným líčením... a vypadala naprosto perfektně a dokonale.

Ačkoliv, dokonale... Bella sice byla minulý rok prohlášená nejkrásnější ženou světa, jelikož dle vědeckých výpočtů je její tvář dokonalá (plastické operace, jimiž si k požadovanému půvabu vypomohla, se do výpočtů nezahrnují), letos však byla sesazena z trůnu jinou kráskou - nejdokonalejší obličej má prý herečka Jodie Comerová (29), plavovlasá hvězda seriálu Na mušce.

Fotogalerie
86 fotografií