Přehlídka, která se konala v Salle des Textiles v Musée des Arts et Métiers v Paříži, představovala pel-mel pozoruhodných scénických momentů. Návrháři studia Coperni  si hráli s historickými proporcemi, od přehnaných boků přes vycpávky na vlněných kalhotách na míru až po nadměrné nařasení látky na minisukních i kožené bundy, které lze chytře uvázat kolem pasu, aby připomínaly 19. století.

Hranatost ve skutečnosti pochází z postav, které vidíte v online hře Roblox,“ směje se Sébastien Meyer, který je společně s Arnaudem Vaillantem mozkem studia. Návštěvníci show ale netušili, co je čeká ve finále. Na molo vstoupila topmodelka Bella Hadidová jen v titěrných kalhotkách a ňadra si zakrývala rukou.

Video
délka: 00:10.23
Video se připravuje ...

Na nahou Bellu Hadid nastříkali šaty přímo při zahájení pařížské módní přehlídky Profimedia.cz

 

Tým specialistů vedený Dr. Manelem Torresem a vynálezcem stříkané látky, která ztvrdne na nositelnou textilii, vytvořil dokonalé minimalistické slipové šaty přímo na její tělo.

Chtěli jsme tento okamžik věnovat doktoru Torresovi, protože tolik respektujeme to, co dělá,“ vysvětluje Vaillant. „Cítili jsme, že je naprosto nezbytné, aby představení vedl, pro nás je to zážitek ještě kouzelnější.“

Po několika minutách Bella vyrazila na molo v dokonalých bílých šatech se spadlými ramínky a rozparkem. 

Fotogalerie
55 fotografií