Před nějakým časem šokovala Isabella Khairiah Hadidová, známější jenom jako Bella, svým přiznáním, že již delší dobu bojuje s úzkostmi i závislostí na alkoholu. V mladém věku se totiž stala velmi populární a vyhledávanou modelkou, což se na její křehké psychice nechvalně podepsalo. A v poslední době se její jméno často skloňuje v souvislosti s častými plastickými operacemi, kvůli kterým si už takřka není podobná, a také se řeší, zda náhodou netrpí poruchami příjmu potravy. Kráska s izraelskými kořeny (po svém tatínkovi, developerovi Mohamedu Hadidovi) je totiž až nebezpečně vyhublá!

Patrné to bylo na snímcích, co sdílela na svém oficiálním instagramovém účtu. Na fotkách, které vznikly během photoshootu na pláži, byla totiž modelka velmi skromně oblečena. Na sobě měla vlastně jen bílou sukni s tylem, sahající až na zem, bolerko s dlouhými rukávy… a přes poprsí pouze na řetízku upevněné symboly srdíčka a slunce. Tak vynikl kromě jejího drobného, leč silikonem vyztuženého poprsí i poměrně kostnatý hrudník. A obličej beze stopy líčidel také nepůsobil zrovna zdravě.

Video
délka: 00:15.75
Video se připravuje ...

Bella Hadid na přehlídce Michael Kors Profimedia

Zajímavě řešené snímky à la malá mořská víla, které měly působit sexy, tak byly spíše v očích jejích fanoušků kontroverzní. Přestože takhle Bella zapózovala na obálku magazínu iD, což pro modelku prý bylo „vysněným kariérním krokem“, a mnozí její příznivci ji skálopevně ujišťovali, že je pro ně stále překrásnou bohyní, většina už tak nadšená nebyla… Její radost tak zchladila drsná kritika.

Doporučovali Belle, aby se konečně najedla, aby její rachitická postava získala ženštější tvary - když už má neustálou potřebu se svlékat. „Téměř vše, co zveřejňujete, je nahota,“ rýpl si do ní nejeden rozladěný fanoušek…

Fotogalerie
79 fotografií