Během pařížského týdne módy patřila modelka Bella Hadidová spolu se svou starší sestrou Gigi (27) k těm nejžádanějším. Tvář pětadvacetileté topmodelky ostatně vědci označují za nejdokonalejší na světě - a to i přesto, že si k její dokonalosti musela dcera movitého developera, jenž postavil celou řadu luxusních hotelů a sídel, vypomoci šikovnýma ručkama plastických chirurgů.

Tělo má však bez jakýchkoliv sporů božské - a všem ho dala na odiv během přehlídky módní návrhářky Stelly McCartneyové (51), která v hlavním městě Francie, ve městě módy, předvedla své nejnovější modely na jaro 2023. Bella se na mole objevila v působivém overalu, jenž byl průhledný. Všichni tak mohli vidět, že pod ním tato mladá žena neměla nic jiného než jenom kalhotky - tanga. Sošné silikonové poprsí dala všem na odiv, pěkně ze všech stran.

Video
délka: 01:47.71
Video se připravuje ...

Na nahou Bellu Hadid nastříkali šaty přímo při zahájení pařížské módní přehlídky Profimedia.cz

Ačkoliv šlo o outfit náramně odvážný, přece jenom to nebylo to nejrajcovnější, co Bella v Paříži vynesla. Při minulé přehlídce se totiž objevila na mole jen v mini kalhotkách a s rukama přes prsa, načež podstoupila zajímavou performanci: během několika minut na ní tým specialistů pomocí stříkané látky, která ztvrdne na nositelnou textilii, vytvořil před zraky nadšených diváků bílé sexy šaty.

Fotogalerie
78 fotografií