V půlce září požádal na galavečeru Miss Universe Slovakia René Strausz svou milou už potřetí o ruku. A teď přišla i třetí svatba! Slavný pár rozhodně nepatří mezi žádné troškaře, a tak to i tentokrát stálo za to. Svatbu rovnou spojili s křtinami svého syna Diona a oslava byla skutečně megalomanská.

Kontroverzní dvojka se po sňatku na úřadě i stylovém obřadu ve Vegas rozhodla i pro církevní sňatek v romantickém kostele. „Krásný kostel... Tady budeme zítra,“ napovídal už den předem natěšený René na svém instagramu. 

Přípravy na poslední chvíli

Všechno se ale plánovalo dost narychlo, a tak ještě na poslední chvíli doháněl nutné přípravy. Teprve pár hodin před svatbou vyzvedl ženich u Cartiera elegantní rudou krabičku s novými prstýnky, a společně s kamarády pak s pokladem sprintem utíkal, aby všechno stihl. „Teď vypadáme, jako kdybychom tam něco vykradli,“ smál se a všechno jaksepatří dokumentoval. 

Co čert nechtěl, velký den mu zkomplikovalo hned několik nepříjemností. Nemohl totiž najít, kde zaparkoval své auto, a navíc v něm měl prázdnou nádrž! 

Nevěsta se mezitím doma nakrucovala ve své svatební kalhotové soupravě s kšiltovkou, teniskami, dlouhatánským závojem a svatební kyticí před zrcadlem a všechno na mobil natáčela pro své fanoušky.

Svoji i před bohem

Navzdory všem překážkám to ale nakonec dobře dopadlo a manželé si do třetice všeho dobrého řekli své „ano“ i podle křesťanských tradic. „Tak a jsme svoji i před Bohem,“ radovali se po obřadu. 

„Tak už máme po, už jsme opět svoji. Tentokrát pod přísahou v kostelíku. Je to úplný rozdíl, oproti tomu, když jsme se brali na matrice. Úplně dojemné to bylo, když začala zpívat ta paní, dávali jsme si prsteny a přísahali jsme si a tak, až mi slzičky vyšly. Tak jsme se teď šli napapat, jdeme to oslavit a později vám ukážeme nějaké fotky a videa,“ slíbil Strausz a poděkoval za všechny gratulace.

Později se trochu rozepsala i sama Zuzana, ačkoliv do té doby jen zveřejňovala stories. „3.10. je už navždy náš datum, ten den před sedmi lety jsme si řekli naše první ANO. A dnes jsme si to mohli znovu zopakovat před Bohem a hlavně jsme mohli pokřtít našeho syna Diona. Miluji vás nade všechno,“ napsala Queen na instagram a označila svého muže a syna. Sdílela také společnou fotku. 

Později se vyfotila i se svými nejlepšími kamarádami a pak během večera své fanoušky bombardovala na stories krátkými záznami ze svatebních oslav, kde zahrálo a zazpívalo hned někoik hudebních hostů – mimo jiné i zpěvačka Dominika Mirgová či kapely Cico Band a Kmeťoband. Pánové tančili, dámy se dojímaly a o zábavu postaráno měly i malé děti. Největší hvězdou byl ale měsíční Dion, který se dočkal obrovského dárku – „Dostal peníze na svoje první auto, já odpadnu,“ komentovala to nevěsta Plačková dojatě. A peníze byly navíc v takové pěkné krabičce! To by jistě potěšilo každého.

Pokřtili Diona

V kostele rovnou nechali pokřtít svého syna Diona. „Super jsme to zvládli, i maličký Dion,“ pochválil posléze kněz miminko.

Následovala oslava jak se patří ve velkém stylu. Místnost s hostinou zaplavily modré a bílé balónky, plyšáci či květinová výzdoba a hostům byly k dispozici vybrané pochoutky. Nechybělo ani sladké pokušení: v dezertovém baru se skvěly makronky, větrníky, indiánci, košíčky a další delikatesy.

»Ano« si řekli už potřetí

Poprvé se Strausz a Plačková brali již v říjnu roku 2015 na úřadě. Tehdy byla slavná playmate ještě blondýnka... Namísto tradiční bílé róby oblékla gigantické růžové šaty s nabíranou sukní poseté křišťálovými kamínky Swarovski. Družičky místo slavnostních šatů dorazily v upnutých bílých tílkách, krátkých jasně růžových tylových sukýnkách a jehlách tak vysokých, že by si na ně skoro potřebovaly zbrojní pas. 

Podruhé se vzali v roce 2019 v o poznání intimnější atmosféře. Zaletěli si do nevadské metropole Las Vegas a nechali se oddat dvojníkem Elvise Presleyho. Právě na veselku v hlavním městě hazardu si Zuzana překvapivě oblékla velkou bílou róbu... A oslavy pak probíhaly jak jinak, než v kasinu! 

Video
Video se připravuje ...

Policie vtrhla do domu Queen Plačkové! Influencerku si odvedli v poutech! Plus JEDEN DEŇ

Fotogalerie
83 fotografií