Cardi B se rozhodla pojmout své třicetiny tematicky a oslavu si zorganizovala ve stylu burlesky. Hosté, a mezi nimi i řada celebrit, tak museli dorazit v originálních kostýmech. To se mnohým skutečně povedlo! 

Hudebnice Day Sulan (25) například přišla v rudém župánku lemovaném peřím a nahé tělo si ozdobila jen stříbrnou dekorací, módní návrhářka Angel Brinksová (39) zvolila korzetové minišaty s péřovou vlečkou, herečka Karrueche Tranová (34) zase oblékla sexy černý kožený komplet z korzetu s podvazky a kalhotek ve stejné barvě. Sexy kostýmy se to jen hemžilo!

Slavného herce vykázali

Bohužel se ale rapperčin velký den neobešel bez malérů. Držitele Oscara Jamieho Foxxe (54) museli u vstupu vykázat! Dorazil totiž pozdě a přivedl s sebou dalších asi deset lidí, na jejichž účasti se s oslavenkyní dopředu nijak nedomluvil. Nakonec se ale podle webu TMZ podařilo konflikt vyřešit a ačkoli na párty chyběl, je prý herec s hudebnicí nadále zadobře.

Zásah zdravotníků

Další incident už ale bohužel tak dobře nedopadl. Pro jednu z účastnic večírku musela přijet sanitka! Zdravotníci ženu naložili na nosítka a odvezli do nemocnice. Identita ani povaha potíží ženy nebyla zveřejněna.

Vesměs se ale párty povedla. Nechyběl manžel Cardi B, rapper Offset (30), herečka Tiffany Haddishová (42), nová představitelka Ariel, Halle Baileyová (22) s přítelem Darrylem Dwaynem Granberrym Jr. známým jako DDG (25) a sestrou Chlöe (24), rapperka GloRilla (23), televizní hvězda Hennessy Carolina (26) nebo rappeři YG (32), Chance (29) a Wale (38). A oslavenkyně byla v rudé sexy róbě skutečně k nepřehlédnutí! 

Video
délka: 02:44.84
Video se připravuje ...

Podívejte se, jak to rapperka Cardi B rozjela na stagi. youtube.com/k.jachimowicz/BPŽ

Fotogalerie
49 fotografií