Není pochyb o tom, že manžel Cardi B, Kiari Kendrell Cephus alias Offset, svou choť velmi miluje. A patrně aby jí (a nejenom jí) to patřičně dokázal, dal jí skutečně drahý dáreček. Las Terrenas je město na severovýchodním pobřeží Dominikánské republiky. A právě zde je nově postavený dům za 1,5 milionu dolarů, tedy 32 milionů a 900 tisíc korun, který teď říká „paní“ Belcalis Almanzarové, jak zní skutečné jméno Cardi B. Cardi B prý před nějakým časem řekla, že by chtěla investiční nemovitost v Karibiku. Offset tedy neváhal a její přání jí splnil.

Tato nemovitost se nachází na svahu o ploše 4 akrů poblíž pláže a má 7 ložnic a 7 koupelen v obytném prostoru o rozloze 8 000 čtverečních stop. Vila má k dispozici dva hlavní vchody, jeden s automatickou bránou, druhý s čtyřiadvacetihodinovou ostrahou. Čtyřpatrový dům má italskou kuchyň vybavenou dvojitou lednicí, nejmodernějšími spotřebiči a vinotékou. Vedle je jídelna s velkým stolem, k němuž se kromě čtyřčlenné rodiny vejde i nějaká ta návštěva, zajímavě řešené schodiště, a útulné pokoje mají obří okna s působivým výhledem.

VIDEO:Podívejte se, jak to rapperka Cardi B rozjela na stagi.

Video
délka: 02:44.84
Video se připravuje ...

Podívejte se, jak to rapperka Cardi B rozjela na stagi. youtube.com/k.jachimowicz/BPŽ

Nechybí pochopitelně ani bazén – venkovní s přepadem, a k tomu pochopitelně soukromá posilovna. Klimatizace je pochopitelně ve všech pokojích. V noci je budova dramaticky osvětlená. Společný prostor pro střeženou a uzavřenou soukromou komunitu, ve které se nový domeček slavné muzikantky a bývalé striptérky nachází, nabízí tři tenisové kurty, přistávací plochu pro vrtulníky, přístup na soukromou pláž a pozor, další dva bazény. Cardi B má k dispozici soukromý golfový vozík, aby se po pozemku mohla pohybovat, aniž by si ušoupala podrážky.

O tom, jak štědrým mužíčkem Offset je, informoval on sám na sociální síti. Sdílel fotku, na níž pózuje před budovou, s nápisem „veselé narozeniny, Cardi, od tvého manžela“. Pro zpěvačku, která oslavila další životní milník v luxusním klubu LA River Studios  v Los Angeles ve společnosti mnoha přátel a celebrit  (dostavila se například americká herečka a modelka jihoasijského původu Karrueche Tran (33), modelka Winnie Harlowová (27), či rapper Snoop Dogg (49), vlastním jménem Cordozar Calvin Broadus), to bylo jistě náramně příjemné překvapení.
Fotogalerie
110 fotografií