Když Vendula před rokem na prvního máje oznámila, že je v jiném stavu, vyvolalo to doslova šílenství. Přece jenom jí tehdy už bylo 48 let.

Nemohla jsem tomu uvěřit a zároveň jsem měla strašný strach. Není mi dvacet, bude všechno v pořádku? Zvládnu to? Prostě desítky otázek. Ale pak jsem si řekla, že to tak má být a že si to prostě budu užívat,“ svěřila se tehdy Blesku Pizingerová.

Porod miminka měla od svého porodníka daný, připadlo to na den 33. narozenin jejího manžela Josefa, a stejně jako v předchozích dvou případech dcery Klárky (†4) a syna Jakuba (15) rodila císařským řezem, protože má velmi úzkou pánev.

VIDEO: Vendula Pizingerová po drsné dovolené v Rumunsku: Odlétá na babinec!

Video
Video se připravuje ...

Vendula Pizingerová po drsné dovolené v Rumunsku: Odlétá na babinec! Markéta Reinischová

Minulý rok jsem dala muži dárek v podobě našeho syna, letos to nějak nemám čím překonat. Ale myslím, že už ani nemusím, zatím je u nás skóre 1:34. Uteklo to jak voda… když už vím alespoň trochu, jak svět pozorovat, tak tohle byla ta nejkrásnější příležitost,“ míní prezidentka nadačního fondu Kapka naděje.

Pozorovat našeho syna, jak každý den je jiný. Jeho progres. Jeho vztah k nám rodičům! No nebudu se dojímat! Je to úžasný, že nám říká máma a táta a dostáváme od něj mokrou pusu! Kuba je pro něj ba,“ dodala Vendula.

Fotogalerie
97 fotografií