S manželem Josefem Pizingerem se Vendula vydala na dovolenou do Rumunska a vzali s sebou jejich ještě ani ne ročního syna Josífka. „Člověk musí být samozřejmě opatrný, ale myslím si, že když budeme dávat pozor, nic se nestane,“ uvedla pro Blesk pro ženy Pizingerová před odjezdem. Jenže to ještě netušili, co je na cestách po Rumunsku čeká.

Přes cestu jim totiž v lese spadl strom a nebyl to žádný malý stromeček. Z lesní pasti se dostávali pomalu dva dny. O jejich dobrodružství informovala fanoušky Pizingerová prostřednictvím sociální sítě. „Už chceme pryč,“ přiznala v jednom z příspěvků.

A není se čemu divit, kromě spadlého stromu totiž jejich záchranu komplikovalo i bahno, ve kterém se pomalu nechalo koupat. Nezbývalo než vzít do ruky pilu, lopatu a začít odklízet. Ani to však Vendulu nezastavilo a po náročné záchraně se ještě zvládla pustit do praní špinavého prádla u vodopádu.

Z velmi vtipných příspěvků na sociální síti je ovšem jasné, že manželský pár vzal nepříjemnou situaci s humorem a obešli se v napjatých chvílích bez rozepří a hádek. Snad si zbytek dovolené užijí v klidu.

Video: Otevřený rozhovor těhotné Venduly Pizingerové! Kde otěhotněla, a bude to kluk, nebo holka? 

Video
Video se připravuje ...

Otevřený rozhovor těhotné Venduly Pizingerové! Kde otěhotněla, a bude to kluk nebo holka? Markéta Reinischová, Lukáš Červený, instagram

 

Fotogalerie
60 fotografií