Rozvedli se, protože zpěvák s medovým hlasem ženě zahýbal, ale dneska je už vše odpuštěno, čas zradu zahladil. Přišla i jedna ze dvou společných dcer Petra a zpěvačky moderátorka Pavlína Wolfová (49) a samozřejmě současný manžel Filipovské Lubomír Trávníček (73). A taky velká řada slavných gratulantů.

Největší aplaus sklidil nestárnoucí Josef Zíma, který příští rok v květnu oslaví devadesátiny. Na jeviště šel sice kvůli problémům s chůzí o berlích, ale pak vsedě na kolečkovém křesle vystřihl směs písní Karla Hašlera i duety s neuvěřitelně vitální Yvettou Simonovou (92) stejně jako zamlada. „Kdyby nebylo těch nohou, nemám žádný problém,“ prohlásil dobře naložený Zíma. Standa Hložek (67) přijel zazpívat Vínečko bílé, Bohuš Matuš (48) zase sáhl do repertoáru Waldemara Matušky (†76).

Kubišová nemohla přát 

Mezi účinkujícími byla na plakátu uvedena také zpěvačka Marta Kubišová (78). Zpěvačka ale na poslední chvíli musela účast kvůli zánětu hrtanu zrušit. „Mám laryngitidu, bohužel již letos potřetí...“ omlouvala se smutně Marta.

Krotil jí baterkou!

Petr Salava večer vymyslel a moderoval a protože ví, že Pavlína umí být hodně epická, přinesl si vojenskou baterku. Když mluvila příliš dlouho, rozsvítil varovné červené světlo!

Video: Pavlína Filipovská v 60. letech.

Pavlína Filipovská v 60. letech.
Autor: archiv

Fotogalerie
64 fotografií