Úterý 28. května 2024
Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián
Oblačno, bouřka 21°C

Co se dělo po premiéře KARLA? Artur Štaidl s přítelkyní, úsměvy Ivany i dcer a rozdováděná Řachanda!

/
 • Veselý večírek po premiéře filmu KAREL:
  5. října 2021 ● 12:33

  Premiéra dokumentu KAREL, která autenticky mapovala poslední měsíce života Karla Gotta (†80), je za námi. Pozvaní z řad celebrit, ale i politiků se účastnili nejen samotné projekce, ale i následné afterparty v čele s vdovou Ivanou Gottovou (45). I po skončení filmu bylo o zábavu a podívanou postaráno!

  V pondělí večer se v pražském Slovanském domě konala dlouho odkládaná slavnostní premiéra dokumentu KAREL. Z řad českého showbyznysu si příležitost zavzpomínat na národem milovaného Karla Gotta nenechal ujít snad nikdo. Stejně tak mnohé přitáhla i následující afterparty, na které se zprvu trochu pochmurná atmosféra rozplynula jako ranní mlha.

  Co se dělo po skončení dokumentu? Čtěte dál!

 • 1.

  Artur Štaidl s přítelkyní

  Na premiéru dokumentu KAREL dorazil i syn zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové (†48) a letos v lednu zesnulého skladatele Ladislava Štaidla (†75). Artur Štaidl (24), který příští týden oslaví půlkulaté 25. narozeniny, vyvedl do společnosti krásnou přítelkyni. A podobu obou rodičů rozhodně nezapře!

  Premiéra filmu Karel: Artur Štaidl
  Autor: Pavel Machan

 • 2.

  Usměvavá Ivana i dcery

  Před začátkem filmu se Ivana Gottová s dcerami Charlotte (15) a Nelly (13) objevily krátce na červeném kovrci. Všechny tři šetřily úsměvem, jako by samy byly v očekávání, co v dokumentu o jejich nejmilovanějším muži a tatínkovi uvidí... Po projekci se atmosféra uvolnila a holčičky i Ivana vykročily do zbytku slavnostního večera s úsměvem.

  Premiéra filmu Karel: Dcery Karla Gotta Charlotte a Nelly s kamarádkami
  Autor: Blesk:foto CNC: Marek Patek Foto CNC: Marek Pátek
  Premiéra filmu Karel: Ivana Gottová s Olgou Špátovou
  Autor: Blesk:foto CNC: Marek Patek Foto CNC: Marek Pátek

 • 3.

  Rozdováděná Řachanda

  Představitelka princezny Řachandy Denisa Pfauserová (32) ze stejnojmenné pohádky se na večírku v restauraci Červený jelen, kde se afterparty konala, slušně odvázala. Alespoň tomu napovídá její nekontrolovatelný záchvat smíchu a jakási snaha o stržení plakátu, který značil, jaká akce se zde konala.

  Premiéra filmu Karel: Denisa Pfauserová se dobře bavila
  Autor: Pavel Machan

 • 4.

  Kohák v džínech

  Jakub Kohák(46) pojal slavnostní událost a nařízený dress code ve stylu black tie poněkud svérázně. Džíny a kšiltovka mu sice sluší, ovšem vhodnější by byly třeba na fotbalový zápas.

  Premiéra filmu Karel: Jakub Kohák
  Autor: Blesk:foto CNC: Marek Patek Foto CNC: Marek Pátek

 • 5.

  Bříško krásné moderátorky

  Moderátorka Lucie Špaková si během uvedení slavnostní premiéry často sahala na bříško, čehož si všimla řada přítomných...

  Lucie Špaková na premiéře dokumentu Karel
  Autor: Instagram

 • 6.

  Neúnavná Jiřina Bohdalová

  I když ten večer hrála v divadle Na Jezerce, dorazila Jiřina Bohdalová (90) alespoň po projekci filmu. Je až neuvěřitelné, kolik energie v sobě legendární herečka skrývá!

  Premiéra filmu Karel: Jiřina Bohdalová
  Autor: Blesk:foto CNC: Marek Patek Foto CNC: Marek Pátek

 • 7.

  Rozjařený Malíř

  Olga Špátová Malířová dorazila na premiéru svého dokumentu po boku manžela, kameramana Jana Malíře (73). Ten byl na manželku natolik pyšný, že si po konci filmu neodpustil i veselé skotačení.

  Premiéra filmu Karel: Olga Špátová Malířová s manželem
  Autor: Pavel Machan

 • 8.

  Bursík a Jacques po dlouhé době ve společnosti

  Bývalí členové Strany zelených Kateřina Jacques (50) a její manžel Martin Bursík (62) se objevili po letech ve společnosti společně s Michalem Horáčkem (69). Ten o sobě dal v posledních letech nejvíce vědět neúspěšnou kandidaturou na prezidenta České republiky, kterou si sám zafinancoval.

  Premiéra filmu Karel: Martin Bursík, Michal Horáček a Kateřina Bursíková Jacques
  Autor: Pavel Machan

 • 9.

  Hromadné posezení u piva

  Kvůli pandemii koronaviru se celá řada celebrit sešla na jednom místě po velmi dlouhé době, a tak je jasné, že si měli co povídat. Při pohledu na fotku však může někdo získat pocit, jestli se opět ten covid tak trochu nepodceňuje... O zábavu ovšem nouze opravdu nebyla a pivo teklo proudem.

  Premiéra filmu Karel:
  Autor: Blesk:foto CNC: Marek Patek Foto CNC: Marek Pátek

 • 10.

  Sabina Laurinová s mladší kopií

  Nestárnoucí Sabina Laurinová (49) vyvedla na premiéru dokumentu KAREL dceru Valentýnu, kterou má ze vztahu s lídrem Kabátů Josefem Vojtkem (56). Nutno říct, že mladá dáma maminčiny půvabné geny rozhodně nezapře...

  Premiéra filmu Karel: Sabina Laurinová s dcerou
  Autor: Pavel Machan

 • 11.

  VIDEO: Felixova zpověď o Dádě a alkoholu. A mrazivá poslední slova Karla Gotta

  Video
  Video se připravuje ...

  Felixova zpověď o Dádě a alkoholu. A mrazivá poslední slova Karla Gotta Bára Horáková, Lukáš Červený

  Fotogalerie
  195 fotografií

   

Články odjinud

Dnešní horoskopy