Pátek 22. září 2023
Svátek slaví Darina, zítra Berta
Oblačno, déšť 19°C

10 nejsilnějších momentů z premiéry filmu Karel: Láskyplná slova vnuků i dechberoucí krása dcer!

/
 • Premiéra filmu Karel
  5. října 2021 ● 05:00

  Sledovali jste s námi slavnostní premiéru dlouho očekávaného dokumentu režisérky Olgy Špátové Malířové (37) Karel, který mapuje nejsilnější okamžiky Karla Gotta (†80) před jeho skonem (1. října 2019). Na  červeném koberci ve Slovanském domě se objevil téměř celý český showbusiness, který na božského Káju až dojemně vzpomínal. 

 • 1.

  Gottovi vnuci dojemně zavzpomínali na dědu Karla

  Mezi prvními se na červeném koberci objevila druhá nejstarší dcera Karla Gotta Lucie Kovaříková (33) se syny Vojtou (10) a Honzíkem (8) a novým přítelem Lukášem (27). S manželem Janem se rozvedla loni. Chlapci svého dědu velmi milovali, a tak na něj rádi zavzpomínali.

  Byla s ním veliká sranda a mrzí mě, že už tady není. Měl jsem ho rád hlavně o Velikonocích a Vánocích,“ řekl Blesku Gottův vnuk Vojta. „Na dědovi bylo nejhezčí, když zpíval,“ dodal s tím, že on rozhodně ve šlépějích slavného dědečka nepůjde. 

  S Ivanou skvěle vycházíme, voláme si a víme o všem, co děláme. Nemám zájem se s Dominikou stýkat, když vidím, co předvádí,“ řekla upřímně Lucie, která tatínka naposledy viděla 14 dní před jeho skonem. Nový partner rozvedené Lucie se s tchánem nestihl poznat. 

 • 2.

  Nedostižná Dagmar Havlová ve slunečních brýlích

  Bývalá první dáma Dagmar Havlová (68) přišla na premiéru sama, ale zato velmi rychle. Po červeném koberci doslova proletěla a div že v tmavých brýlích nezakopla. Zvolila šedou sukni, bílou halenku a kožešinovou pelerínu. Kabelku a lodičky sladila do fialové barvy. 

  R.I.P. Karel Gott. I když je člověk na smrt druhého připraven, přesto ho to zasáhne. Upřímnou soustrast Ivance a holčičkám,“ napsala Havlová na svém facebooku, když Gott zemřel.

  Ona sama se musela s podobnou situací vyrovnat před necelými deseti lety, kdy ji navždy opustil manžel a bývalý prezident Václav Havel (✝75). 

 • 3.

  Klára Doležalová vděčí za slávu Gottovi

  Po odmoderování zpráv na Primě si Karel Voříšek (57) a Klára Doležalová (48) vzali taxi a uháněli do kina na premiéru Karla. Stihli to jen tak tak, ale moderátorka se Blesku stihla pochlubit, že to byl Mistr, kdo ji v jejích 19 letech objevil. 

  Úplně poprvé jsem se v televizi objevila v reklamě na novou desku Karla Gotta, tehdy mne potkal na castingu na jinou práci a oslovil mne. Bylo mi 19 let. Mezi gymnáziem a studiem herectví jsem se totiž živila jako modelka. Pak už to šlo samo,“ netají se Klára, která přiznala, že bude během promítání plakat. 

 • 4.

  Vdova Ivana s krásnými dcerami

  Ivana Gottová byla ve Slovanském domě už dlouho dopředu, ale na red carpetu se nakonec objevila. Doprovodily ji dcery Charlotte Ella (15) a Nelly Sofie (13). Zatímco vdova byla v černých decentních šatech, dcerky, které rostou do krásy, měly krátké šaty. Dospívající slečny si to mohou dovolit, obě jsou štíhlé a dlouhonohé.

  U oficiálního plakátu se ochotně fotily a pózovaly, ale ani jedna veřejně neztratila slovo. Jak rychle přišly, tak i rychle zmizely do sálu. Když se Ivana s režisérkou snímku Olgou Špátovou fotila u plakátu, tak se Ivana dotkla fotky svého milovaného muže. 

   

 • 5.

  Karel Vágner mluvil se Zagorovou z nemocnice

  Hudební skladatel a kamarád Mistra Karel Vágner (79) přišel v doprovodu manželky Katin. „Mám strach, jaké to bude. Nechám se překvapit a nebudu nic předjímat. Zažili jsme spolu veselé věci, máme spolu spoustu historek,“ netajil se muzikant a přidal historku s Karlem, jak společně natáčeli písničku a desku.

  Snad to ustojím, kdyby ne, tak se slzám bránit nebudu. Ten film by se měl jmenovat Mimozemšťan, byl to člověk, který tuhle branži učil, jak být férový a nepodrážet. Kdyby byla katedra profesionalismu naší branže, tak by byl rektorem,“ dodal Vágner, který nedávno mluvil s Hankou Zagorovou (75), jež je momentálně hospitalizovaná v nemocnici. „Když jsem jí řekl, že jdu na premiéru, tak řekla, že by to neustála. Víte, Hanka je strašně citlivá a tohle by na ni bylo moc.“

 • 6.

  Bujný dekolt Olgy Špátové

  Režisérka dokumentu o Karlu Gottovi Olga Špátová (33) překvapila rafinovaným dekoltem. Po porodu dcery Olgy (4) jí pár kilogramů zůstalo a je to dobře. Konečně není jako tyčka, ale má parádní křivky. 

  A tak v šedé róbě poseté flitry a tylem na ňadrech vypadala velmi atraktivně. Není divu, že si ji manžel Jan Malíř (72) hlídal a nepustil z dohledu. „Jsem vděčná, že se tady můžeme setkat a konečně film představit divákům. Ničeho nelituji, jsem si vědoma, že ten film nemůže být sedmihodinový, takže jsme museli vyhazovat a nebylo to jednoduché,“ netajila se Olga. „Myslím, že Karel věděl, že ten film musí být autentický, opravdový tak, jak ho známe.“ 

 • 7.

  Marešová se synem, který ji přerostl

  Exmanželka Leoše Mareše (45) Monika (46) přišla v doprovodu svého staršího syna Jakuba (16). Kuba je už vyšší než maminka a stejně jako ona boduje ve vodním lyžování. 

  Nejvíc vzpomínám na poslední setkání u něj na chalupě, kdy nás vyvezl ke kapličce. Bohužel jsem věděla, že je to poslední setkání. Ale těch setkání bylo víc a všechna byla krásná,“ řekla Blesku exmanželka Leoše Mareše Monika a přidala další historku.

  Kubovi byly tři roky a byli jsme u Karla na návštěvě, když Kuba měl žízeň a řekl, zda by mu strejda nedošel pro vodu. Karel se zvedl a došel mu pro pití.

  Monika je totiž dlouholetá kamarádka Ivany, a tak se často stýkaly. Kuba už dávno svou maminku přerostl a je to velký fešák. 

 • 8.

  Olga Lounová prozradila, co dovolili Gottovi v Národní knihovně

  Zpěvačka Olga Lounová (40) rovněž nepodcenila model a vynesla černé korzetové šaty se spadlými rameny. I její dekolt stál za pohled. 

  Olga před devíti lety s Karlem natočila společný videoklip Dál za obzor. Natáčelo se to v Národní knihovně a Karel měl nevídané požadavky, ale i privilegia. „Chtěl si sáhnout na globus a knihy, a oni mu to povolili se slovy: vy jste náš národní klenot, takže můžete,“ zavzpomínala zpěvačka na premiéře dokumentu. 

 • 9.

  Čágo bélo Pergnerová po letech na veřejnosti

  Po dlouhé době se na veřejnosti objevila moderátorka Tereza Pergnerová (47). „Tohle je akce, na kterou nepřijít nejde. Jeho pokora, jeho skromnost, jak miloval své fanoušky, on se prostě obětoval. Není tady podobná figura...

  Moderátorka přiznala, že Karel byl pro ni vzorem, který byl i kolegou. „Chybí on jako takový, jeho duch ale existuje. Nasadil vysokou laťku, byl to vynikající řemeslník, který byl poctivý ke svému řemeslu,“ dodala Tereza, kterou doprovodil partner Jiří Chlebeček

  Tereza se s Mistrem stýkala nejvíc v době, kdy moderovala různé akce. V posledních letech se stáhla do ústraní, věnuje se rodině a na Nově moderovala pořad Mise nový domov. 

  Na premiéru přišla v modrém sametovém kalhotovém kostýmu. Pár vrásek v obličeji neschová, ale jinak je pořád stejná. 

 • 10.

  Krásná a usměvavá Lucie Borhyová

  Moderátorka Lucie Borhyová (43) se s Karlem Gottem léta znala, předávala mu i několik cen a moderovala akce, kterých se zúčastnil. Na premiéru přišla sama, v černých koktejlkách, ale dekolt a úsměv měla jako vždy dokonalý. 

  Legendární zpěvák jí několikrát vykouzlil úsměv na tváři. „Před posledním vstupem jsem vcházela na jeviště v dlouhých šatech a zakopla jsem. Bylo to zrovna v momentě, kdy vcházel i Karel Gott, který to okomentoval slovy: „Lucie, přede mnou nemusíte padat na kolena,“ řekla kdysi pro idnes.cz moderátorka. 

   

 • 11.

  VIDEO: Felixova zpověď o Dádě a alkoholu. A mrazivá poslední slova Karla Gotta

  Video
  délka: 02:13.20
  Video se připravuje ...

  Felixova zpověď o Dádě a alkoholu. A mrazivá poslední slova Karla Gotta Bára Horáková, Lukáš Červený

  Fotogalerie
  108 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 103

svatbares: Pokud vím, tak Karel Gott slíbil doživotní placení mamince Dominiky a ona je též dcerou Karla G., tak má právo na peníze od táty...proč by měla vlastnit majetek po jejím tátovi jen Ivana. Nevíte, jak na tom psychicky i fyzicky je Dominika...proto přibývá...Jako štíhlá byla moc hezká...Tohle házení špíny je hrozné. Věřím že i vdova po KG je nešťastná z toho všeho. Spíše bych jim přála, aby to šlo se v klidu domluvit. Bohužel to není vždy jednoduché i když by moc chtěli... Nejmladší dcery přišli o tatínka moc brzy, ty starší si ho zase moc neužili...všude bulvár. Nikdo z nich to nemá jednoduché...

(06. 10. 2021 09:42)

illenne: Trapné komentáře hlupáků , nejspíše bude ixinka a i vinnetouvi králi hlupáků a primitivů. Navážet se do mladých holčin pod anonymním nickem je jednoduché, že. Podle komentářů nebudete žádná elita národa, ale hlupáci . Naštěstí jsou obě nejmladší dcery Karla Gotta slušné, inteligentní a mají milující maminku. Hlupáky kolem sebe nepotřebují.

(06. 10. 2021 09:14)

illenne: Matylda0918 Musíte být nesmírně hloupá ženská. Naopak Ivana je půvabná žena a obě dcery jsou moc hezké a sympatické. Což nejspíše nebude Vaše silná stránka. Představuji si Vás jako hloupou, nepříjemnou ženskou , takže asi ne Matylda, ale Mařena z Horní Dolní . To o Vás totiž vypovídá Váš komentář .

(06. 10. 2021 09:07)

prochaskanamoste: Kdepak, vidím to na celý život Ivany, bude zvětšovat majetek, pást se na životě KG.

(06. 10. 2021 01:48)

prochaskanamoste: A co tvé IQ a pravopis ? Zvědavý, vzor mladý, kde tam vidíš měkké i ?

(06. 10. 2021 01:45)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Video se připravuje ...

Dnešní horoskopy