Americká zpěvačka Cardi B šokovala svým výběrem oblečení na týdnu módy v Paříži. Ve svém extravagantním modelu fialové barvy, který těsně obepínal její postavu tvaru přesýpacích hodin, na sebe totiž, jako obvykle, strhávala pozornost širokého okolí. V kombinaci s obřími slunečními brýlemi a čelenkou vypadala trochu jako cestovatel z jiné galaxie. Její úzký pas a ploché bříško pod řasenou látkou zcela popíraly skutečnost, že se 4. září stala maminkou. Tehdy totiž porodila své druhé dítko, do kondice se jí tak podařilo dostat neuvěřitelně rychle, za pouhý měsíc.

Cardi B tak dokázala, že co se výstřednosti týče, jen tak někdo na ni nemá. Před necelým týdnem se zase stala hvězdou módní akce návrháře Thierryho Muglera s názvem Couturissime, která se také konala v hlavním městě Francie. Výstřední interpretka hitů Up, Bodak Yellow či Wild Side oblékla krvavě rudou róbu s pírky, v níž pro změnu působila jako hlavní hrdinka z hororu. V červeném korzetu s hlubokým dekoltem pak dokonale vynikla její silikonová ňadra.

VIDEO: Podívejte se, jak to rapperka Cardi B rozjela na stagi.

Video
délka: 02:44.84
Video se připravuje ...

Podívejte se, jak to rapperka Cardi B rozjela na stagi. youtube.com/k.jachimowicz/BPŽ

A když se svým manželem Kiarim Kendrellem Cephusem (29), jenž si coby rapper říká Offset, vyrazila v Paříži na nákupy do těch nejluxusnějších butiků, zaujala pro změnu výraznou zlatou maskou, zlatým řetězem kolem krku, na němž se houpaly šperky ve tvaru očí, nosu či úst, a zlatými záplatami umístěnými rovnou na ňadrech. Tahle dáma zkrátka moc dobře ví, jak v tom chodit, a jak si zajistit pozornost všech novinářů široko daleko!

Fotogalerie
72 fotografií