Britney Spearsová si v poslední době vynahrazuje roky ztracené pod nadvládou despotického otce, jak jen se dá. Sociální sítě svobodně zaplavuje čímkoli, co si zamane. Občas jsou ale její příspěvky trochu na pováženou!

Fanouškům neuniká, že je na svých fotografiích často částečně – nebo dokonce úplně nahá. Vedle lechtivých fotek zveřejňuje zpěvačka často i náhodné obrázky, které ji něčím zaujaly. Na jejím profilu tak můžeme vidět řadu motivačních citátů, obrázků květin nebo nejrůznějších uměleckých dílek. 

A právě jedno takové nedávno mnohým sledujícím vyrazilo dech. Britney sdílela koláž, která kombinuje obrázek lidského penisu, který svírá ženská ruka s rudě nalakovanými nehty, a snímek ze startu rakety. 

Obrázek, který později zase zmizel, řadu lidí dokonale zmátl. Co tím chtěla Britney říct? Pod fotkou se okamžitě vyrojily tisíce nechápavých reakcí a stejně tolik konspiračních teorií, podle kterých už dávno neovládá své profily zpěvačka sama. Tohle měl být prý jeden z důkazů. „Je to případ pro FBI,“ objevilo se dokonce v komentářích.

Video
délka: 00:30.27
Video se připravuje ...

Britney Spears tancuje na hit svého expřítele Justina Instagram Britney Spears

Fotogalerie
204 fotografií