Britney Spearsová se připravuje na právní bitvu se svými někdejšími obchodními manažerkami z firmy TriStar Entertainment, která sehrála důležitou roli v jejím opatrovnictví. 

Zpěvačka ve středu uvedla, že se ji šéfka společnosti Lou Taylorová a její pravá ruka Robin Greenhillová pokusily zabít. Britney na sociálních sítích zmínila setkání, které měly Taylorová a Greenhillová zorganizovat. Přítomná byla prý i herečka Kate Beckinsaleová (48).

„Můj otec ty dvě ženy zbožňoval a udělal by všechno, o co by si řekly. Myslím, že se mě pokusily zabít. Dodnes jsem přesvědčená, že to je přesně to, co se pokoušely udělat. Ale nic se mi nestalo a nezemřela jsem,“ uvedla Spearsová. 

A ve znepokojujících obviněních pokračovala. „Nikdo jiný by nepřežil to, čím jsem si prošla. Přežila jsem to všechno a všechno si to také pamatuji! Poženu TriStar k soudu. Všechno jim to prošlo,“ stýská si zpěvačka. Společnost TriStar najal Britneyin otec Jamie Spears (69) na začátku období opatrovnictví, aby se ujala zpěvaččiných obchodních záležitostí.

Britney nespecifikovala, jak přesně ji měly chtít ženy připravit o život. Jednou z teorií je, že odkazuje na duben 2019, kdy byla přijata do psychiatrické léčebny. V minulosti již uvedla, že měla být k pobytu v zařízení donucena.

Nějaký čas tehdy trvalo, než se lékařům podařilo najít správnou kombinaci léků, která by pro zpěvačku byla vodná. Když pak byla fotografy zachycena na procházce se svým přítelem Samem Asgharim (27), byla viditelně zcela mimo. 

Právník společnosti TriStar Charles Harder všechna obvinění odmítá. „Tato tvrzení jsou naprosto nepravdivá, vysoce urážlivá a nepřijatelná,“ uvedl Harder pro TMZ. O něco později Britney instagramový příspěvek se svým tvrzením stáhla. 

Fotogalerie
111 fotografií