Než do jejího života přišel fešný herec Sam Asghari, známá zpěvačka Britney Spearsová se dvakrát vdala a třikrát zasnoubila. Také porodila dva syny a prožila velký románek se zpěvákem Justinem Timberlakem (41). Nyní z ní však bude zase konečně vdaná paní, jelikož svému snoubenci řekne své „ano“ během veselky, jíž se zúčastní podle TMZ.com jenom „skromný“ počet hostů. Pravda, tento seznam čítá asi „jen“ 100 lidí, ale v šoubyznysu je to skutečně jenom malá svatba...

Zajímavý je také fakt, že se veselky zúčastní pouze jeden Britneyin rodinný příslušník, bratr Bryan (45), zatímco její matka Lynne (67), otec Jamie (69), a dokonce ani sestra Jamie Lynn (31) se prý vůbec neplánují dostavit. U otce by to člověk pochopil, jelikož s ním zpěvačka léta válčila ohledně své svéprávnosti, a po řadu let byl jejím opatrovníkem a správcem jejího nemalého majetku, ale s matkou i mladší sestrou řadu let dobře vycházela.

Až před časem šokovala Britney na sociální síti prohlášením, že hovořila s Ježíšem - a že se od něj dozvěděla, jak ji členové její rodiny využívali... "Tvá máma vydala knihu přesně ve chvíli, kdy jsi ji nejvíc potřebovala... Všechno PRO CO??? SLÁVU a POZORNOST!" běsnila například na instagramu pěnice, svůj příspěvek pak ale raději zase smazala. Sestře zase vytkla, že jí vyčítala její nevyzpytatelné chování.

VIDEO: Britney Spears tancuje na hit svého expřítele Justina

Video
délka: 00:30.27
Video se připravuje ...

Britney Spears tancuje na hit svého expřítele Justina Instagram Britney Spears

Britney se každopádně provdá za Sama po šestiletém vztahu. Tyto dvě zamilované hrdličky se seznámily během natáčení zpěvaččina klipu Slumber Party, a k jejich zásnubám došlo loni v září. Šťastná Britney se tehdy chlubila na sociální síti masivním diamantovým prstenem. „Nemůžu tomu ku*va uvěřit,“ napsala tehdy budoucí nevěsta k snímkům a doplnila je mnoha emotikony zásnubních prstenů.

Dvojice se již nějakou dobu pokouší o miminko, tedy od doby, kdy Britney vybojovala svou emancipaci. Její otec jí totiž těhotenství zakazoval, protože se není schopná postarat ani o své předchozí děti, které jsou trvale v péči jejího ex-manžela Kevina Federlinea (44). V dubnu Britney se Samem slavnostně oznámili, že je zpěvačka těhotná, později však prozradili, že o miminko přišla.

Na svatbu se Britney a Sam těšili, a jediné, co ji oddalovalo, byly nekonečné dohady jejich právníků. Ti totiž sestavovali předmanželskou smlouvu. Zatímco jmění Britney je odhadováno na 70 milionů dolarů (1,7 miliardy korun), Sam je na tom se svým 1 milionem dolarů (24 milionů korun) podstatně hůře. Možná i proto požadoval, aby se do smlouvy zakomponovalo podstatné zvýšení obnosu, na který má nárok, za každých pět let manželství...

Fotogalerie
123 fotografií