Kouzelné místo uprostřed přírody nedaleko Prahy nabízí naprosté soukromí pro různé oslavy, a tak není divu že si ho vybrala manažerka Zuzana Augustin Poláčková pro svou oslavu kulatin. 

Expartnerka Karla Vágnera, současného manžela Simony Krainové, nechala na zahradě zámku Bon Repos připravit dokonalou hostinu u jednoho dlouhého stolu. Prostírání bylo v zámeckém stylu, na každém talíři byl čerstvý citron se jmenovkou a pod ním menu, vytištěné na papíře lemovaném cibulovým dekorem.

A právě modré zdobení napodobující tradiční keramiku majoliku bylo i hlavním motivem večera. Oslavenkyně měla dlouhou róby s tímto motivem, několikapatrový dort byl zdobený v podobném duchu a všude byla květinová výzdoba, kde převládaly hortenzie v modré a lila barvě. 

Menu bylo v italském stylu - bůvolí burrata, lososový tataráček, těstoviny s lanýžem nebo grilovaný mořský vlk. Dezert byl již zmíněný dort od vyhlášených cukrářů.

Zuzana byla obklopená svou rodinou, nechyběl syn Karel z předchozího vztahu, ale ani jeho děda, muzikant Karel Vágner (80) s manželkou. Společný taneček jasně ukázal, že vztahy jsou i po rozchodu s podnikatelem Karlem s ostatními členy rodiny skvělé.

Video
délka: 02:56.60
Video se připravuje ...

Dagmar Havlová o nové roli ve filmu Šťastný nový rok 2: Učila jsem se slovensky! Luboš Procházka

Oslavu si nenechala ujít blízká kamarádka oslavenkyně, Monika Babišová. „Oslava života jedné užasné, krásné a milující ženy… zůstaň taková, jaká jsi, jakou tě milujeme a hlavně bud zdravá a šťastná, Zuzi,“ popřála své přítelkyni manželka Andreje Babiše (67). 

Večer si užívala také bývalá první dáma Dagmar Havlová ve společnosti Venduly Pizingerové, nebo Jaroslava Tvrdíka (53), který momentálně bojuje s rakovinou. 

Narozeniny mé kamarádky v první srpnový den, byly tou nejkrásnější oslavou, jakou jsem letos zažila. Navíc v okolí pršelo a na nás spadlo pár kapek. Pro štěstí. Královno večera,“ netají se radostí z příjemného dne Havlová. 

Fotogalerie
34 fotografií