Spisovatelka na sebe poslední dobou nějak hodně upozorňuje... a odhaluje se víc, než kdy dřív. Zřejmě je to způsobeno tím, že si užívá volnosti poté, co se jí rozpadlo manželství s fotografem a kameramanem Tomášem Třeštíkem (44). 

Jako by jí nestačilo, jak se předvedla letos na karlovarském filmovém festivalu, kam přišla ve velmi odvážném modelu a ukázala holé bříško. Ostatně horní část těla jí kryl jen miniaturní top přes prsa. Radka Třeštíková se posléze za tuto volbu veřejně omluvila.

Teď ale provokuje znovu, i když jen ze svého domova. Na sociální síť přidala fotku, kde má na sobě jen pidi plavečky fialové barvy. Opět tak vystavila svou záviděníhodnou figuru (i když možná by jí přece jen slušelo i nějaké to kilo navíc) a ukázala i své tetování pod ňadry. Ta si mimochodem nechala před časem chirurgicky upravit.

„V plavkách, protože pěkný, protože doma sto stupňů, protože píšu,“ naznačila Radka, že tímto ohozem bojuje s vedry, které Česku vládnou. Jistě je jí tak příjemněji a lépe se jí přemýšlí nad rozpracovanou knihou, což jistě ocení její fanoušci.

Třeštíková, co před časem soutěžila také v populární StarDance, též přiznala, jakou hudbu v těchto dnech při práci poslouchá. V uších jí zní český rapper Yzomandias (31), vlastním jménem Jakub Vlček. „Poslouchám pořád dokola kvůli knize, je to talent, víme, jsem asi jeho nejstarší posluchačka, víme taky,“ dokázala se vtipně shodit spisovatelka ve stories. 

Video
Video se připravuje ...

Radka Třeštíková na premiéře Bábovek: Ten film si užít nedokážu Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
32 fotografií