O mladém DJovi s pseudonymem NobodyListen se mluví čím dál více. Nejprve se bývalý přítel youtuberky Terezy Hodanové (22) alias Teri Blitzen podezřele ochomýtal kolem spisovatelky Radky Třeštíkové, ve spotu pro Esquire pak zase vášnivě líbal hudebníka Jordana Haje (33). 

Sama Třeštíková na spekulace o vztahu odpovídala vyhýbavě, aférku ale nijak nepopřela. „Jestli máte potřebu mě s někým spojovat, s Jakubem klidně. Ten je totiž hot as fuck,“ reagovala na dotaz serveru Express,  a veřejně se tak přihlásila k tomu, že ji mladík silně přitahuje. 

Teď ale spisovatelka vyrukovala s pravdou ven. Žádná láska se prý nekoná! A proč? Důvod je prostý... „Netvořím, netvořila jsem a ani nebudu tvořit pár s nikým, komu je pod třicet,“ prohlásila rezolutně na svém instagramu. Mladíčci tak mají zjevně smůlu!

„Mám spoustu krásnejch, talentovanejch, dokonalejch přátel a dvě skvělý děti, a to mi ke štěstí stačí vrchovatě,“ uvedla a celou záležitost tak uzavřela. Zatímco Třeštíková tvrdí, že je singl, Strach si své soukromí nadále hlídá jako oko v hlavě. Na svém instagramu jen prozradil, že je sexuálně fluidní. 

Video
Video se připravuje ...

Radka Třeštíková na premiéře Bábovek: Ten film si užít nedokážu Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
60 fotografií