Trumpova rodina a ostatní truchlící se sešli, aby Ivaně vzdali hold. Fotografie, které tuto chvíli zachytily, ukazují, že u oltáře byly vystaveny dvě titulky časopisů, které ovládla právě Ivana. Jedním z nich byla obálka magazínu Vanity Fair z května 1992, na které sedí na žluté pohovce s titulkem „Ivana Be a Star“. Na obálce časopisu však byl tehdy umístěn i text věnovaný Hillary Clintonové (74) „Dostane se do Bílého domu s Billem, nebo bez něj?“, při rozloučení však tento titulek na obálce chyběl.

Další fotografie pak ukazují, že další dva titulky na obálce Vanity Fair zůstaly i na jejím pohřbu. Jeden z nich se týká konzervativního komentátora Rusha Limbaugha a druhý je věnován Imeldě Marcosové, bývalé první dámě Filipín.

Proč byl titulek věnovaný Clintonové odstraněn, zůstává záhadou, protože Donald Trump a Clintonovi bývali přáteli, a dokonce se účastnili i jeho svatby se současnou manželkou Melanií. Jejich vztah se ovšem zhoršil v době, kdy Trump kandidoval proti Clintonové.

Záhada chybějícího titulku zůstává neobjasněná. Podle Daily Mailu se nejpravděpodobněji jedná o práci Photoshopu, ale nemůže být vyloučena ani možnost, že edice pro předplatitele vyšla bez titulku věnovanému Hillary. Stejně tak je možné, že Ivaně byl věnován výtisk, který tento titulek neobsahoval.

Video
Video se připravuje ...

Pohřeb Ivany Trumpové Pavlína Horáková

Kromě časopisů ležela před oltářem i hromada rudých růží, která byla obklopena 73 hořícími svíčkami, které symbolizovaly každý rok Ivanina života. Ovšem nezapomněla na ni ani její oblíbená restaurace Nello, její zaměstnanci zapálili svíčky a vystavili květiny u jejího oblíbeného stolu, zatímco byla ukládána k věčnému odpočinku.

Video
Video se připravuje ...

Zesnulá Ivana Trumpová (†73): Úspěchy a skandály jejího života Videohub

Fotogalerie
54 fotografií