Tělo Ivany Trumpové bez známek života nalezli zaměstnanci budovy, ve které bydlela, ve čtvrtek ve 12:40 odpoledne. Trumpová ležela u paty schodiště v luxusním komplexu na Upper East Side na Manhattanu v New Yorku.

Policie nyní vyšetřuje, zda před smrtí ze schodů spadla. Úřady se domnívají, že utrpěla zástavu srdce, oficiální příčinu její smrti však určí až soudní lékař, který provede pitvu. V době úmrtí byla Trumpová doma sama.

 

Smrt slavné blondýny přišla pouhý den před její plánovanou cestou do St. Tropez ve Francii, což měla být její první cesta z New Yorku od propuknutí pandemie covidu-19. „Bála se, že dostane virus,“ řekla její kamarádka Nikki Haskellová pro Page Six

Tajný zdroj prozradil deníku The New York Post, že se stav Trumpové v posledních několika letech postupně zhoršoval. Není ale jasné, zda trpěla nějakým konkrétním onemocněním.

Video
délka: 02:07.44
Video se připravuje ...

Zesnulá Ivana Trumpová (†73): Úspěchy a skandály jejího života Videohub

Česko-americká lyžařka, z níž se stala modelka a podnikatelka, se za bývalého prezidenta USA provdala v roce 1977 a je matkou jeho prvních tří dětí; Donalda Jr. (44), Ivanky (40) a Erica (38). Během svého života zastávala mnoho rolí v rodinných podnicích. Vlivný pár z 80. let se rozvedl v roce 1992.

Video
délka: 03:13.16
Video se připravuje ...

Tělo Ivany Trumpové (†73) už odvezli: Manévry s černým pohřebákem! Reuters

Fotogalerie
144 fotografií