„Zítra měla odjíždět do St. Tropez,“ prozradila webu Pagesix kamarádka Trumpové – Nikki Haskellová. Ta zároveň prozradila, že Ivana se do svého milovaného letoviska velmi těšila. Exmanželka bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa totiž měla velký strach z nákazy covidem a dlouhý čas trávila zavřená doma.

Podle jejích slov byla Trumpová v době covidu naprosto izolovaná a nikam nechodila. „Chodila ze svého domu jen do restaurace vedle, možná do jedné nebo dvou restaurací za rohem,“ prozradila Haskellová a dodala, že s Ivanou měly velké plány. V lednu totiž chtěly podniknout cestu kolem světa.

Video
délka: 02:07.44
Video se připravuje ...

Zesnulá Ivana Trumpová (†73): Úspěchy a skandály jejího života Videohub

„Byla moje nejlepší kamarádka,“ prozradila zdrcená žena s tím, že se spolu seznámily ten večer, kdy Ivana poznala svého druhého manžela Donalda Trumpa. „Nemohu vám ani říct, jak báječná byla, prostě skvělá kamarádka a nejúžasnější inspirativní člověk,“ svěřila se a dodala, že Ivanu velmi zdrtila smrt jejího exmanžela Rossana Rubicondiho (†49), který zemřel loni v říjnu.

Nikki prozradila, že naposledy se spolu viděly asi před třemi týdny, kdy společně povečeřely. „Strašně se těšila do Evropy,“ uvedla zdrcená Nikki s tím, že mělo jít o Ivanin oficiální návrat do světa. Bohužel se ho nedožila.

Video
délka: 00:15.00
Video se připravuje ...

Ivany nejlepší kamarádka Nikki Haskellová zveřejnila vzpomínkové video. Instagram

Fotogalerie
43 fotografií