První zprávy hovořily o tom, že Rossano podlehl kruté nemoci - osudnou se mu měla stát rakovina kůže. Nyní vychází najevo, že příčina smrti byla přece jen trochu jiná. 

„Informovali nás o plicním aneurysmatu, kdy mu praskla plicní tepna a on spadl ve vaně v domě, kde žil sám. Řekli nám, že měl nějakou formu rakoviny kůže, nějaké skvrnky, ale my o tom nic nevěděli,“ prozradili údajnou příčinu smti Rubiconda jeho zoufalí rodiče, Claudio a Rosa v rozhovoru pro Pomeriggio 5.

Jejich potomek, který jim o své nemoci nic neřekl, si podle všeho přál, aby byl po své smrti zpopelněn. Jeho poslední přání bylo již splněno, jelikož v Americe již proběhl rychlý pohřeb.

Se vším zřejmě pomáhala i jeho bývalá žena Ivana Trumpová, která veřejně uvedla jen krátké prohlášení znějící „Jsem zdrcená“. Ovšem přímo s rodiči Rossana byla rozhodně sdílnější. „Zavolala nám, nejen aby nám vyjádřila svou bolest, ale teď také říká, že nám pošle půlku jeho popela. Zeptala se nás, zda si část může nechat, a tak jsme jí hned řekli, že ano,“ odhalili rodiče zesnulého modela. Část ostatků tak poputuje za nimi do Itálie, část zůstane v Americe, nablízku Ivaně. 

Ta Rossana pojala za manžela v roce 2008. O rok později se rozvedli, ale stýkali se i dál a blízcí si byli až do smutného konce... A dokonce prý měli mít i před druhou svatbou. Místo ní ale nakonec přišel pohřeb. Údajně si vyžádala i některé předměty z pozůstalosti svého exmanžela...

VIDEO: Ivana a Donald v reklamě na pizzu

Video
Video se připravuje ...

Ivana a Donald v reklamě na pizzu youtube.com_ Las Vegas Time Machine /BPŽ

Fotogalerie
38 fotografií