Ivana Trumpová, rozená Zelníčková, se narodila roku 1949 ve Zlíně. V mládí závodně lyžovala, také se věnovala modelingu. Díky sportu se dostala do zahraničí, kam také emigrovala. Jejím prvním manželem byl lyžař Alfred Winklemeier, se kterým ale manželství vydrželo pouhé dva roky.

Po rozvodu přišlo osudové seznámení s dalším, v pořadí již druhým manželem. Byl to bývalý prezident USA, miliardář Donald Trump. Manželství trvalo 14 let a během té doby si česká rodačka zakusila život opravdové americké smetánky.. Opulentní večírky, drahé róby, luxus. Ani tři společné děti však manželství nedokázaly zachránit a pár se v roce 1992 rozvedl.

Díky vztahu s úspěšným byznysmenem ani po rozvodu Trumpová nestrádala. Stala se podnikatelkou vlastnící hotelovou síť. A dokonce se ještě několikrát vdala. Nejprve si vzala o několik let staršího italského podnikatele Riccarda Mazzucchelliho, se kterým ale vydržela pouhých 22 měsíců.    

Video
délka: 02:07.44
Video se připravuje ...

Zesnulá Ivana Trumpová (†73): Úspěchy a skandály jejího života Videohub

Italský šarm zřejmě milionářce učaroval, neboť v roce 2008 opět oblékla svatební šaty. Jejím vyvoleným byl o třiadvacet let mladší krasavec, Ital Rossano Rubicondi, který však v roce 2021 podlehl rakovině. Svatba se tehdy konala v americkém Palm Beach v resortu, který patří Donaldu Trumpovi. Manželství bylo rozvedeno o rok později, tedy v roce 2009. Pár ale i několik let po rozvodu oznámil, že se opět stýká a v kontaktu byli až do smrti Itala Rubicondiho, nikdy se totiž zcela nerozešli.

Video
délka: 02:49.36
Video se připravuje ...

Zeman lichotil Trumpové a těší se na ni. A co bude na Vánoce v televizi? redakce Blesk

Fotogalerie
66 fotografií