Není žádným tajemstvím, že se legendární zpěvák Elton John v poslední době potýká s různými zdravotními problémy. Kvůli tomu si dokonce dal od koncertování na čas pauzu, aby se uzdravoval a načerpal síly na další svá vystoupení.

To nejbližší ho čeká tuto sobotu, kdy se při příležitosti oslav kralování britské panovnice Alžběty II. koná jubilejní koncert plný mnoha britských i světových hvězd jako jsou Queen ve spojení se zpěvákem Adamem Lambertem či legendární zpěvačka Diana Rossová. Jenže je otázkou, jaký je Eltonův současný zdravotní stav?

Když byl totiž podle deníku Daily Mail aktuálně zachycen na letišti v německém Lipsku se svojí početnou ochrankou, seděl na invalidním vozíčku a nechal se tlačit jedním z jeho mužů. Naposledy byl zpěvák spatřen na vozíčku v roce 2019, tehdy si ale pouze vymkl kotník. Důvod jeho nepohyblivosti nyní však zůstává záhadou.

Styl i na vozíku

Protože si ale zpěvák vždy potrpěl na luxus, cestu letadlem absolvoval v modré teplákovce s monogramem Gucci stejnojmenné luxusní značky, jejíž hodnota v současné době činí okolo 60 tisíc korun. Pětasedmdesátiletý umělec chce mít zkrátka styl za každých okolností.

VIDEO: Elton John to rozjel v Praze a zabodoval!

Video
Video se připravuje ...

Elton John to rozjel v Praze a zabodoval! David Turek, Marek Pátek

Fotogalerie
23 fotografií