Herec Jaroslav Vízner si zahrál například v seriálu Vraždy v kruhu, ale jinak zářil i ve filmech zahraničních, například Edith Piaf či Iluzionista. Teď je bohužel po smrti. A na něm Olda přímo lpěl. 

Další dva bráchové mu totiž zmizeli ze života neskutečně tragicky. Nejstarší bratr Vlastimil Vízner (+11) zemřel v roce 1954 jako malý kluk. Jel na kole a srazil ho německý náklaďák. Na následky zranění potom v nemocnici zemřel. Jeho smrt tehdy ovlivnila život celé rodiny.

Vláďa uhořel

O 38 let později Olda přišel o druhého bratra, kameramana a zvukaře Vladimíra Víznera (43). Ten Oldřichovi doslova uhořel před očima, když s ním a jejich manželkami trávil v roce 1983 dovolenou na Ostrově Elba.

Postavili si u moře stany a Vladimír chtěl nainstalovat vařič na kávu. S plynovou bombičkou ale manipuloval tak nešťastně, že mu vzplanula v ruce. Plameny se bleskurychle přenesly na stan a poté i na Vladimíra.

Šok a bolest ho úplně paralyzovaly. Až po několika vteřinách se z posledních sil rozběhl k moři a padl do vody. Na následky zranění zemřel v nemocnici v Pise.

Exmanželka stmeluje

Není tedy divu, že teď smrt Jaroslava nese Olda hodně špatně. Žije totiž úplně sám. Může se jen utěšovat tím, že bráškové Vláďa s Jardou z něho udělali strejdu a tak má synovce a neteř, se kterými si dobře rozumí.

A potom má skvělou exmanželku Janu Šulcovou (75), s níž má dvě dcery, a ta čas od času zve celou rozvětvenou rodinu do své vily ve Střešovicích, která si zahrála i v legendárním filmu S tebou mě baví svět

VIDEO: Vždy plachý Oldřich Vízner odhalil soukromí! Jak bydlí? To budete koukat!

Video
délka: 01:22.11
Video se připravuje ...

Vždy plachý Oldřich Vízner odhalil soukromí! Jak bydlí? To budete koukat! TV Barrandov

Fotogalerie
30 fotografií