To je tedy úlovek! Americká herečka a zpěvačka Olivia Rodrigová, která je držitelkou tří cen Grammy a jedné ceny Brit Awards 2022, se umí pořádně odvázat - i když vypadá jako školačka, nestydí se ukázat svou sexy postavičku. Na odiv ji všem dala v odvážných šatech, které vypadaly jako rybářská síť. Ve skutečnosti byly tvořeny z řetízků a pod průhledným materiálem bylo vidět její spodní prádlo.

Když před galavečerem Met Gala v New Yorku v tomto outfitu opouštěla restauraci Carbone, všechny oči se soustředily jen na ni. Svůj hvězdný look Olivia, která začínala svou strmě stoupající kariéru coby Disney Channel dítko v seriálech BizaardvarkHigh School Musical: The Musical: The Series, doplnila černými lodičkami, výraznými náušnicemi, dramatickým líčením... a fialovým kabátkem. Vzhledem k teplému počasí, co ale ve městě velkého jablka teď panuje, si kabátek neoblékla, a tak více vynikla její rajcovní vizáž.

VIDEO: Bella Thorneová na červeném koberci 

Video
délka: 02:19.30
Video se připravuje ...

Bella Thorne na červeném koberci Youtube.com

Není pochyb, že o téhle mladinké rodačce z Temecula v Kalifornii ještě hodně uslyšíme. Mladí lidé, které se proslaví coby „Disney děti“, totiž mívají leckdy zajímavé osudy. Jen vzpomeňme na zpěvačky Britney Spearsovou (40) a Christinu Aquilerovou (41), herce Ryana Goslinga (41)... anebo herečku a zpěvačku Bellu Thorneovou (24), která se dala na natáčení (uměleckého) porna a dobyla síť OnlyFans.

Fotogalerie
55 fotografií