Rusovlasá kráska Lenka Vacvalová na sebe sice upozornila jak rolí v Ordinaci v růžové zahradě, kde se stala vášnivá partnerkou Martina Stránského (52), tak i podivným flirtem s Josefem Koktou (65), jemuž lovila v rozkroku, v reálu však o takovou dračici nepůjde. Často sdílí na sociálních sítích své túry a výšlapy na nejrůznější hory a hlavně – je šťastná po boku jednoho jediného muže, s nímž o víkendu uzavřela sňatek.

Mladá paní Poláčková se nyní pochlubila na instagramu vymazlenými detaily ze své veselky – například svatebním dortem s motivem hor, nádherným focením uprostřed Tater, anebo svými svatebními šaty, které, jak se svěřila, si dokonce sama navrhla.

„Vymyslela jsem si pohádkové šaty symbolizující jednoduchost, zimu, sníh a hlavně přírodu. Zadní stranu šatů jsem věnovala našemu vztahu a nechala jsem na ni vyšít místa klíčová pro náš vztah – Gerlach, Borišov, Matterhorn…“ popisovala nadšeně.

VIDEO: Zrzavá Lenka Vacvalová prozradila dvě věci, které miluje! Budete se divit!

Video
délka: 02:33.71
Video se připravuje ...

Zrzavá Lenka Vacvalová prozradila dvě věci, které miluje! Budete se divit! Tereza Kühnelová, Aleš Brunclík

Výšivky byly samozřejmě vyšity ručně a práce na nich zabrala na 60 hodin. Šaty doplnila přírodu symbolizujícími ‚nárameníky‘ a bílou, květinovou čelenkou. „A tak se pohádka o jaru, které roztaje i ten největší kus ledu, stala realitou…“ dojala se talentovaná herečka na sociální síti – a vy si tu nádheru můžete prohlédnout v naší galerii. Vacvalová totiž ve svůj nejkrásnější den v životě vypadala opravdu jako princezna.

Fotogalerie
90 fotografií