Sobota 10. června 2023
Svátek slaví Gita, zítra Bruno
Oblačno, bouřka 24°C

Atraktivní a sexy zrzky českých filmů a seriálů: Před kamerou ukázaly téměř vše!

/
 • Sexy zrzky mají co nabídnout.
  2. dubna 2021 ● 05:15

  Zrzavé vlasy často upoutávaly pozornost více než jiné barvy, což se děje i doposud. Zatímco v dětství se zrzkům ostatní děti posmívaly, (Zrzi, zrzi, co tě mrzí, ta zrzavá palice, ta tě mrzí nejvíce...), dnes je barva s efektem rzi považována za atraktivní a smyslnou. I v českém showbyznysu se pohybuje několik půvabných zrzek.

 • 1.

  Markéta Hrubešová (49)

  Herečka Hrubešová se proslavila díky roli ve filmu Oznamuje se láskám vašim, kde hrála po boku Lukáše Vaculíka. Právě v tomto filmu jako teenagerka se souhlasem rodičů natočila několik erotických scén. Kromě herectví využila svůj půvab atraktivní zrzky a fušovala do řemesla i modelkám.

 • 2.

  Lenka Vacvalová (31)

  Slovenská moderátorka a herečka ze seriálu Soudkyně Barbara na TV Barrandov je pyšná na svou zrzavou hřívu. Atraktivní kráska je vášnivou běžkyní a miluje túry po horách, což je vidět i na její sexy postavě.

 • 3.

  Vica Kerekes (39)

  Slovenská herečka Vica Kerekes je snem mnoha mužů. Co jim hraje do karet, je fakt, že Vica se rozhodně nebojí svléknout. Velmi odvážné scény, které předvedla v několika českých filmech, ji vynesly na piedestal smyslnosti.

 • 4.

  Anna Kameníková (27) a Ester Geislerová (37)

  Tyhle dvě herečky, Anna Kameníková a Ester Geislerová, jsou sice zrzky od narození, ale s barvami koketují jako chameleoni. Jednou jsou blond, jindy nahodí růžový přeliv... Přitom jim rezavá barva tolik sluší.

 • 5.

  Denisa Nesvačilová (29)

  Zrzečka z posledního dílu Básníků Denisa Nesvačilová, která momentálně hraje v seriálu Slunečná. Před kamerou se už svlékla několikrát, dokonce popsala i sexuální scény s Vojtou Dykem. „Vojtovi se moc omlouvám. Ale Vojta Dyk mě jako muž nebaví. Milostná scéna s ním pro mě byla docela utrpení,“ popsala herečka v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

 • 6.

  Michaela Maurerová (41)

  Míša Maurerová připomíná prvorepublikové herečky. Drobný obličej, štíhlá postava a zrzavé vlny. I v oblékání se drží zpátky, žádné zbytečné výstřednosti nebo laciné prodávání vnad. Přesto je velmi půvabná.

 • 7.

  Aňa Geislerová (44)

  Nejznámější česká zrzka Aňa Geislerová má na svém kontě přes 70 rolí a nespočet sexuálních scén před kamerou. Přesto se v reálném životě jako dračice neprojevuje. Patří mezi módní ikony s neuvěřitelným citem pro styl.

  Fotogalerie
  52 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 5

krapotkin: Ano, téměř vše. Jen to herecké umění zůstává stále skryto.

(02. 04. 2021 15:10)

stařec:

(02. 04. 2021 14:34)

gjim: A celej BLESK vytek.

(02. 04. 2021 09:44)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Video se připravuje ...
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy