Drsná kritika za to, že postuje bezstarostné fotky z pláže, se poslední dobou nesnáší jenom na modelku Simonu Krainovou (48), anebo na herečku Alici Bendovou (47), která má na Tenerife vlastní apartmán, ale i na herečku Mahulenu Bočanovou, která před koronavirovou situací v Česku prchla společně s dcerkou Márinkou (19) právě na zmíněné Kanárské ostrovy. Jenže zrovna snímky z dovolené vyvolávají u jejích followerů určitou hořkost. Mnozí se totiž nyní potýkají s existenční krizí, přišli o práci, jejich blízcí umírají…

Bočanová, již si televizní diváci zamilovali například v půvabné pohádce Václava Vorlíčka (†88) Kouzelný měšec a která naposled zazářila na stříbrném plátně v komedii Ženská pomsta po boku Jany Paulové (66) a Evy Vejmělkové (52), si musela přečíst na svém instagramovém účtu nejeden velice nepříjemný komentář. Možná jim ale šla trochu naproti – sdílet selfíčko v podomácku ušité roušce s palmami nad hlavou a hashtagy „svoboda“, „stop covid-19“ nebo „šťastné časy“ zkrátka na nejednoho člověka působilo jako rudý hadr na býka.

VIDEO: Tvůrci filmové komedie Ženská pomsta představili trailer!

Video
délka: 02:15.58
Video se připravuje ...

Tvůrci filmové komedie Ženská pomsta představili trailer! Petarda Production

Přestože by se mohlo zdát, že je na těchto slavných španělských ostrovech relativní pohoda, i zde pochopitelně platí určitá omezení a zákazy. „Vycházení do 22 hodin, testy před odletem z Prahy, antigen před odletem zpět, 5 dnů karanténa a znovu test v Čechách... Přísná pravidla, ale stojí to za to,“ pochvalovala si přitom Bočanová výhody cestování v těchto složitých časech. Jenže pochopení se moc nedočkala. „Přijde mi to prostě zbytečný teď zveřejňovat fotky z dovolených, všichni už toho máme plný zuby,“ stěžovali si její fanoušci.

Kritici se opřeli jak do herečky, tak i do její dcerky Márinky, která na zveřejněných snímcích či storíčkách nikdy nemá roušku. Přestože do té doby Bočanová na zlá slova nereagovala, maximálně s ironií své sledující, jichž má na instagramu přes 68 tisíc, upozornila, že je nikdo nenutí u ní na profilu setrvávat a že všechny „hatery“ nemilosrdně zablokuje, nyní se už vyjádřila. „Na celých Kanárských ostrovech, stejně jako u nás, lidé s mentálním postižením nebo autismem NEMUSÍ nosit dle zákona roušky,“ upozornila všechny důrazně. „Tady se roušky striktně dodržují, ale Mari roušku nezvládne,“ vysvětlila všem.

VIDEO: Mahulena Bočanová: Ve zmatku si zapomněla půlku plesové róby a líčení! 

Video
délka: 03:30.60
Video se připravuje ...

Mahulena Bočanová: Ve zmatku si zapomněla půlku plesové róby a líčení! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Fotogalerie
62 fotografií