Nebylo žádným tajemstvím, že si zpěvačka Britney Spearsová už dlouho přála třetí miminko. V době nesvéprávnosti pod opatrovnictvím jejího otce Jamieho Spearse (70) to ale nebylo možné, protože jí nedovolil z těla vyjmout antikoncepční tělísko. 

Po třinácti letech se nedávno Britney navrátila její svoboda, a tak všichni napjatě čekali, zda to přijde... A přišlo! Už několik týdnů vířila zpěvačka víc a víc různé spekulace, až nakonec na svém instagramu prozradila, že je skutečně v jiném stavu. 

Pondělní oznámení o těhotenství s sebou ale přineslo ještě jednu novinku. Britney totiž o svém snoubenci Samovi Asgharim hovoří již jako o svém manželovi! 

„Tolik jsem shodila na výletu na Maui, jenom abych to nabrala zase zpátky. Říkala jsem si: 'Ježíš, co to mám s břichem?' a můj manžel na to: 'Jsi těhotná z jídla,'" popsala zpěvačka, co předcházelo pozitivnímu těhotenskému testu. 

A právě slovo "manžel" si získalo značnou pozornost. Oslovení přitom Britney použila i o víkendu, když na instagramu sdílela Samovu fotografii. O omyl tedy zjevně nešlo.

V září loňského roku se svým o dvanáct let mladším partnerem po šesti letech vztahu oznámili zásnuby. Fanoušci ale moc dobře ví, že si teď léta nesvobody zpěvačka vynahrazuje, jak se dá, a tak by nikoho nepřekvapilo, kdyby svatbu dvojice příliš neodkládala. Po četných stížnostech na všudypřítomnost paparazzi navíc tajný a soukromý obřad dává jenom smysl. Zpěvačka ani její partner zatím manželství nepotvrdili. 

VIDEO: Britney Spears tancuje na hit svého expřítele Justina

Video
délka: 00:30.27
Video se připravuje ...

Britney Spears tancuje na hit svého expřítele Justina Instagram Britney Spears

Fotogalerie
129 fotografií