Zpěvačka Dorota Nvotová, dcera herečky Anny Šiškové (61), patří k milovníkům cestování a dobrodružného života. Například miluje Nepál, kam se pravidelně vrací. Když se však naposledy vypravila do této země, skončila v rukou lékařů - při šplhání po zdejších horách ji totiž postihla plicní embolie, kvůli které musela být převezena vrtulníkem do nemocnice. Měla sice namále, ale naštěstí se z toho dostala. Záhy prodělala i nákazu virem covid-19, což je taky pořádná nálož pro organismus.

Že by však Nvotová zvolnila? Kdepak. Před pár dny si sice dopřála odpočinkový pobyt na chatě nedaleko slovenského hlavního města, ovšem nedokázala odolat okolním krásám přírody a vydala se na túru. A to byla podle všeho chyba, jelikož se její tělo ještě nestihlo patřičně zregenerovat a nabrat nové síly...

„Trochu jsem to nevydržela a musela se vyškrábat alespoň na Tisovy skály, čehož jsem za prudkého oddechování litovala, a zahanbeně se vrátila nazpět do wellness...“ přiznala na instagramu zpěvačka, která je rovněž známá i coby herečka - zazářila například ve filmech Perníková věž, Děvčátko nebo O život.

VIDEO: Anna Šišková na Valentýna nesmutnila: Asi jsem teď zamilovaná!

Video
Video se připravuje ...

Anna Šišková na Valentýna nesmutnila: Asi jsem teď zamilovaná! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

„Rekonvalescence ještě chvíli potrvá, ale jsem na nejlepší cestě,“ doufá Nvotová. Incident z Nepálu ostatně bere jako varovně vztyčený prst, tehdy se prý zařekla, že přestane kouřit. Ve chvílích, kdy se obávala, že v Nepálu vydechne naposledy, se totiž všechny její myšlenky upínaly k jejímu osmiletému synkovi... 

„Myslela jsem na něj a na to, že to musím pro něj zvládnout. Zároveň jsem prosila Boha, ať mě nechá žít. A zapřísahala jsem se, že nebudu kouřit, protože kdo jsem já, abych zavraždila Filípkovi mámu?“ svěřila se zpěvačka, která má také cestovní kancelář na Maledivách, slovenskému deníku Šarm.

Fotogalerie
48 fotografií