Dorota Nvotová, dcera herečky Anny Šiškové (60), si ještě na podzim veřejně stýskala, že kvůli koronavirové pandemii nemůže koncertovat a vystupovat, a proto je nucena rozprodávat svůj majetek, například hudební nástroje, aby měla z čeho uživit svého malého synka Filipa (7).

„Vzhledem k opatřením, kterými nás chtějí vyhladovět, prodávám své nástroje. Jsou mi na prd, nemám je kde použít,“ štkala na sociální síti a hlásala, že ze stresu není schopná ani pořádně jist.  Kromě toho dala „do placu“ i své písničky, které si její oddaní posluchači mohli koupit. Jejich cena rozhodně nebyla nízká: Za jeden song si Nvotová řekla o neskutečných 800 euro, tedy téměř 21 tisíc českých korun. Osm z deseti písní pak skutečně prodala, jak ale sama prohlásila, vybraná částka pokryje pouze náklady.

O to více zaskočilo všechny její followery, když se už od konce prosince začaly na jejím profilu objevovat fotky z Malediv. Nvotová má totiž cestovní kancelář, v níž nabízí nejrůznější zahraniční pobyty – mezi jinými právě i výlety na tyto exotické ostrovy. Jakmile jí to situace kolem pandemie dovolila, sbalila věci i syna a „uprchli“ právě tam.

„Jsem tu od 29. prosince a zdržím se, dokud neotevřou školy pro prvňáčky,“ přiznala slovenskému deníku Nový Čas muzikantka, která se bránila nařčení, že si zde jenom užívá slunečného počasí a procházek po pláži, jak by se mohlo zdát z jejího instagramu. „Jsem více v práci než na dovolené, starám se o naše turisty, ujišťuji se, že mají vše, co je třeba. Do toho se děcka učí online, já zatím pracuji,“ hájila se Nvotová, která si až večer užívá ostrovního života.

VIDEO: Anna Šišková na Valentýna nesmutnila: Asi jsem teď zamilovaná!

Video
Video se připravuje ...

Anna Šišková na Valentýna nesmutnila: Asi jsem teď zamilovaná! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Nvotová si na sociálních sítích vyslechla i množství kritiky. „Přišlo mi hodně hejtů, že prý provokuji chudé lidi, kteří trpí krizí na Slovensku, že nemají tisíce na luxusní dovolenou. Zde se sice bavíme o Maledivách, ale ne o luxusu. Cena na osobu na 10 nocí za ubytování se snídaní a transfery je 355 eur na osobu!“ reagovala na facebooku rozezlená Nvotová.

Pobyt v exotickém ráji tedy stojí necelých 10 tisíc českých korun. K tomu je ovšem ještě potřeba připočítat také letenku, která v současné době vychází na cestu tam i zpět na zhruba 20 tisíc. Kromě toho člověk musí na ostrově ještě něco jíst a pít i přes den, a tak se částka stále zvyšuje. Podle Nvotové jde však o cenu stále poměrně nízkou. „Jaký snobismus, jaký luxus, jaká provokace?“ nechápe brunetka, která se objevila i na plátnech kin ve filmech Perníková věž, O život nebo Případ nevěrné Kláry. „Nejsem na dovolené, ale v práci. Makám zde jak fretka. Sice s nohama v písku, ale nezastavím se,“ opakovala dotčeně.

VIDEO: LESK! Dcera Šiškové Tereza Nvotová si vzala hvězdu z Hollywoodu!

Video
Video se připravuje ...

Dcera Šiškové si vzala hvězdu z Hollywoodu! A skandál na Slovensku: Osahával Kramár maskérku? Blesk TV

Fotogalerie
43 fotografií