Zpěvačka Dorota Nvotová, dcera slavné herečky Anny Šiškové (60), hledá alternativní způsoby, kde vzít peníze na dokončení svého nového alba. Na sociálních sítích se proto rozhodla svým fanouškům, přátelům a dokonce i příbuzným nabídnout „k prodeji“ písničky, které za jejich peníze natočí a uvede je pak na albu jako sponzory. Jejich cena rozhodně nebyla nízká: Za jeden song si Nvotová řekla o neskutečných 800 euro, tedy téměř 21 tisíc českých korun! Zájemce pak dostane vinylovou desku, dvě CD a možnost doživotně navštěvovat její koncerty zadarmo.

Přestože se jí během pár dní podařilo prodat dobrých 5 hitů, tedy vydělat 204 tisíc korun na jejich natočení na kvalitní a poctivý analogový pásek (je to sice dražší, ale zato prý lépe vynikne zvuk), do kapsy má podle všeho stále hluboko. Její cestovní kancelář, která nabízí autentické zážitky na pozoruhodných cestách světem, totiž během pandemie viru covid-19 nemohla fungovat… A tak se Nvotová, co je v současné době novou partnerkou Petera Konečného (41), bývalého přítele slovenské prezidentky Zuzany Čaputové (47), rozhodla k radikálnímu kroku. Prodá dům!

VIDEO: Anna Šišková na Valentýna nesmutnila: Asi jsem teď zamilovaná!

Video
Video se připravuje ...

Anna Šišková na Valentýna nesmutnila: Asi jsem teď zamilovaná! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Slovenskému deníku Nový Čas se totiž podařilo vypátrat, že se její domek v bratislavském Děvíně, kde mladá hudebnice prožila několik posledních let, již před několika týdny objevil na stránkách realitní kanceláře. „Přátelé, můj domeček je na prodej. Rozhoďte sítě,“ nechala se slyšet přímo talentovaná dáma, která má za sebou - vzdor svému nepříliš vysokému věku - již tři rozvody. Novému Času pak přes svou manažerku vzkázala, proč se milované nemovitosti musí vzdát: „Důvodem prodeje domku byla korona,“ uvedla stručně.

Chaloupka si však už našla svého nového majitele, Nvotová si tak finančně rozhodně polepšila. Podle realitních makléřů se zde ceny za chatky pohybují v hodnotě 25-40 tisíc euro, tedy od 657 tisíc až po milion českých korun. Děvín je sice vyhledávanou lokalitou, má však jeden zásadní problém: Zdejší domky se nacházejí v záplavové zóně, což je dost znevýhodňuje a sráží jejich cenu. Kupec pro malebné stavení se každopádně našel i přes své lehce nebezpečné umístění, Nvotová se tak může znovu věnovat své hudbě i cestovní kanceláři…

VIDEO: LESK! Tereza, dcera Šiškové, si vzala hvězdu z Hollywoodu! A skandál na Slovensku: Osahával Kramár maskérku?

Video
Video se připravuje ...

Dcera Šiškové si vzala hvězdu z Hollywoodu! A skandál na Slovensku: Osahával Kramár maskérku? Blesk TV

Fotogalerie
50 fotografií