Vdova po Václavu Havlovi (†75) Dagmar Havlová si i v osmašedesáti uchovává dívčí kouzlo. Usměvavý obličej a blond vlasy zaručují, že se od dob svého mládí zase až tolik nezměnila. Na společenských akcích pravidelně září ve hravých modelech a rozhodně patří mezi ty krásnější dámy.

V poslední době ale zdánlivě omládla až podezřele moc. Na sociálních sítích se objevilo několik obrázků, na nichž herečka vypadá sotva na dvacet. A zatímco u některých přiznala, že jde skutečně jen o filtr, snímky zveřejněné jejím novým kadeřníkem Jiřím Hrabalem se tváří jako realita.

Hrabal zveřejnil dva snímky své nové slavné klientky, na kterých je Havlová k vidění s novou ofinou. A ať už dvojice použila filtry jakékoli, faktem je, že ofina Havlové skutečně sluší a značně ji omlazuje.

„Jsi krásná a sexy. Omlouvám se, že to vyslovuji… Ale Tvá energie, esprit, jiskra… To je dar, to musí být v člověku, to nelze někde ,koupit si‘,“ chválila Havlovou tetující herečka Kateřina Kaira Hrachovcová (47).

Poklonu Havlové vysekla i režisérka a modelka Eva Doležalová (30). „Krásná,“ okomentovala hereččiny snímky.

Ne každý ale upravené fotky ocenil. „Proč ten FaceApp? Škoda,“ rýpl si jistý Jirka. „Protože únava veliká,“ zareagovala stručně Dagmar. „Jste krásná i unavená a bez takových úprav, nebylo to určitě myšleno zle,“ odpověděl jí fanoušek, herečka za milá slova poděkovala.

VIDEO: Lesk SPECIÁL: Jak slaví Vánoce celebrity? Chaos u Žilkové, cestování u Kerndlové… A další?

Video
délka: 05:13.52
Video se připravuje ...

Lesk SPECIÁL: Jak slaví Vánoce celebrity? Chaos u Žilkové, cestování u Kerndlové... A další? 

Fotogalerie
96 fotografií