Neděle 28. května 2023
Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián
Jasno 22°C

Štědrý den slavných: Poslední večeře Gotta (†80), dokonalý kat Chlopčík i sexy kostýmy!

/
 • Vánoce u slavných
  26. prosince 2021 ● 05:00

  Štědrý večer je sice za námi, ale pojďme se pokochat vánočními snímky slavných, než se se svátky definitivně rozloučíme. Jak už to tak bývá, pózují u vánočních stromků, nebo prostřených tabulí. 

 • 1.

  Míša a Roman Tomešovi

  Když se chceš vyfotit se stromečkem…a kouká z něj jenom špička. Bylo to nádherný, intenzivní a kouzelný. Krásné poklidné požehnané Vánoce vám všem,“ popřála zpěvačka Michaela Tomešová s manželem Romanem, dětmi a maminkami. 

 • 2.

  Martin Zach s rodinou

  První Vánoce ve čtyřech si užil ochrnutý Muž roku z roku 2009 Martin Zach. Kromě manželky a syna je na fotce i jejich dcerka Beatka. 

  Zranění, které ho upoutalo na invalidní vozík, se mu přihodilo jen krátce po výhře v soutěži. Skočil tehdy do rybníka Kačák ve Vrchlabí, netrefil se ovšem do bójemi vyznačené hluboké tůně a dopadl na mělčinu. Poranil si páteř a skončil na vozíku, přesto se nezhroutil a žije šťastný život.

 • 3.

  Tereza Brodská s maminkou

  „Ahoj mami! Krásné vánoce i když za tebou nemůžeme!! Vzpomínky na Slunečnou a vánoce s tebou zůstávají!!!“ rozněžnila se herečka Tereza Brodská u černobílé fotky, kde je s maminkou Janou Brejchovou (81) jako dítě. 

  Jana Brejchová žije v LDN – Centru následné péče FN v Motole. Před sedmi lety zkolabovala a skončila upoutaná na nemocniční lůžko. Nemohoucí herečka se od té doby stýká jen s nejužším okruhem osob a jiné návštěvy nepřijímá. Okolní svět téměř nevnímá.

 • 4.

  Ivana Nedvědová

  Vánoční fotku, ale bez rodičů, kteří se rozvedli, dala Ivana Nedvědová. Její otec Pavel Nedvěd už půl roku tvoří pár s Darou Rolins

 • 5.

  Kristýna Schicková

  Bohatého Ježíška, hodně dobrot do bříška. Hodně zdraví, štěstíčka a lásky plná srdíčka. Děkujeme,“ popřála krásná sestra fotbalisty Patrika Schicka. S manželem a synem tvoří krásnou rodinku. 

 • 6.

  Tomáš Klus s Tamarou

  Můj splněným sen, o kterém jsem snila 33 let… Být 24. 12 všichni spolu. Ježíšku, děkuju za splnění toho největšího daru všech darů. 18 kusů absolutní lásky,“ okomentovala plný stůl lidí a dětí Tamara Klusová.

  Přeji nám všem krásné Vánoce. Je zřejmé, že uneseme všechno, držíme-li pohromadě! Mír a pokoj v pokojích i mimoNě vinšují TaTaJaAaJ,“ dodal její manžel Tomáš. 

 • 7.

  Lucie Bílá a Radek Filippi

  Co jiného vám ze srdce přát, než zdraví, lásku a milované lidi blízko sebe…“ napsala Lucie Bílá, která Vánoce tráví s přítelem Radkem a rodinou. 

 • 8.

  Tereza Kerndlová

  Zpěvačka Tereza Kerndlová tráví svátky doma s manželem a rodiči. „Co jiného vám ze srdce přát, než zdraví, lásku a milované lidi blízko sebe…“ okomentovala své sexy snímky v bílém saku dcera Ladi Kerndla. 

 • 9.

  Zuzana Belohorcová s rodinou

  První Vánoce v novém domově na Tenerife oslavila Zuzana Belohorcová s manželem Vlastou a dětmi Salmou a Neviem. K večeři měli tradiční slovenské pokrmy - zelňačku, salát a řízky. Nechyběly ani jejich dvě kočky, které si přivezli z Ameriky. 

 • 10.

  Veronika Lálová

  Tanečnice Veronika Lálová je oficiálně nezadaná, a tak i u stromečku byla sama. „Krásné Vánoce. My už se těšíme na léto, takže náš stromeček má na sobě letos barevné a voňavé květiny,“ pochlubila se kráska.  

 • 11.

  Dominika Myslivcová

  Tolik příprav a už je zase po Vánocích, tak teda zase za rok. Doufám, že jste si to užili stejně jako já, i když kvůli covidu jsme neměli úplne ty vysněné, plánované Vánoce, ale co se dá dělat. Člověk míní, covid mění…naštestí jsem byla aspoň s polovinou svoji rodiny. Je tady někdo, kdo kvůli covidu měl taky Vánoce naruby?“ postěžovala si Dominika Myslivcová

 • 12.

  Radek Kašpárek s rodinou

  Jeden z porotců MasterChefa Radek Kašpárek slavil s manželkou, synkem a nevlastní dcerou. Byly to první Vánoce se sedmiměsíčním synem. 

 • 13.

  Marek Ztracený se snoubenkou a synem

  Tyhle Vánoce rozhodně nejsou ztracené. Přejeme vám jen lásku, štěstí, zdraví a snad se splnilo to, co se zpívá v té nové vánoční písni, která zněla tenhle rok tolik z rádií … a “vše je, jako dřív”. Užijte si to, jako já tady s tou svojí bandou,“ popřál svým fanouškům Marek Ztracený, který poprvé slavil v novém domě. 

 • 14.

  Dominika Mesarošová

  Vánoce podle Dominiky Mesarošové - vánoční svetr, čelenka s balíčky a sexy punčošky nad kolena. 

 • 15.

  Karel Gott

  Ivana Gottová chtěla štědrodenním příspěvkem především popřát fanouškům k Vánocům. Velkou radost jim ale bezpochyby udělala i zveřejněním fotky legendárního zpěváka.

  Vdova samozřejmě prozradila, při jaké příležitosti byl snímek pořízen. „Chci se s vámi podělit o fotku Karla ze Štědrého večera 2018, našich posledních společných Vánoc,“ uvedla.

 • 16.

  Monika Absolonová

  První Vánoce bez partnera, se kterým má dva syny, slavila Monika Absolonová. „Nejstarší a nejmladší sedí vždy v čele věkový rozdíl 91 let,“ okomentovala společný snímek u večeře zpěvačka. Nejmladší je syn Matouš, nejstarší děda. 

 • 17.

  Blanka Matragi s manželem

  Krásné spokojené Vánoce ve štěstí a lásce vám všem,“ přeje módní návrhářka Blanka Matragi s manželem Makamem. 

 • 18.

  Nikol Moravcová

  Ať si ten dnešní Štědrý večer užijete podle svých představ, ať už jste kdekoliv,“ píše Nikol Moravcová, která se před několika dny s rodinou vrátila z Kanárských ostrovů, kde strávila čtyři měsíce. 

 • 19.

  Dagmar Havlová

  Narození Spasitele si připomínáme nejen dary, které nosíme k jesličkám pod stromeček, jako ti tři králové- mágové. Ale také pro přijetí odpuštění. Odpouštíte li, neznamená to nutně, že souhlasíte s chováním toho, kdo vám ublížil. Odpuštění vidím hlavně v ochotě dál už nesnášet své negativní myšlenky, které se té osoby týkají. Proto jsou mimo jiné Vánoce svátky odpouštění.Umět nechat odejít vše jedovaté a nezdravé a získat vnitřní svobodu. Je v ní ukryto požehnání a milosrdenství. Krásné svátky, moji milí,“ popřála herečka Dagmar Havlová, která svátky slavila s dcerou a její rodinou. 

 • 20.

  3 v jednom - Veronika Arichteva, Martina Pártlová a Nikol Štíbrová

  Vánoční fotku si neodpustily kočky z 3 v jednom - Veronika Arichteva, Martina Pártlová a Nikol Štíbrová.

  První společná fotka! Vlastně úplně první setkání celý naší famílie v kompletu. Jak sama fotka napovídá, jsme rády, že jsme to vůbec přežily. Přejeme vám Veselý Vánočky a štastnej Novej. Ať je prdel!“

 • 21.

  Agáta Hanychová

  Vánoční selfie od štědrovečerní tabule sdílela Agáta Hanychová, která má opět nového chlapa. Ten u stolu nebyl, ale věnovala mu pár slov: „Je strašně těžké najít spřízněnou duši…pár pokusu už jsem v životě i měla, ale tohle je jiné…vážím si toho…děkuji tam nahoru…to se ti dědo,táto a brácho povedlo.“  

 • 22.

  Zdeněk Chlopčík s rodinou

  Kat ze StarDance Zdeněk Chlopčík fanouškům popřál krásné svátky fotkou od vánočního stromečku, kde ukázal svou krásnou rodinku. S manželkou Brigitou má syna Samuela a dceru Viktorii. A nutno podotknout, že dcera je celá maminka.

  Rodina přípravu na svátky rozhodně nepodcenila a všichni se slavnostně vyšňořili, Chlopčík se synem oblékli smoking s motýlkem a dámy koktejlové třpytivé šaty s podpatky.

 • 23.

  Iva Pazderková

  Milovaná moje Instaholoto. Největší a nejbohatší a nejdražší stromeček? Nemám. Starej vánoční svetr vonící po vzpomínkách na jedno z nejkrásnějších natáčení v mém životě? Mám (a z celého srdce děkuji @veronikakhek, žes mi jej tehdy přenechala - nosím ho každé Vánoce doslova furt). Totiž : ,, Krása je v očích toho, kdo se dívá.“ Letošní Vánoce můžou být pro mnoho z nás nesmírně těžké, bolavé, jiné. Třeba bez našich blízkých, ať už z různých důvodů. Někdo je s blízkými stráví, někdo virtuálně, a někdo skrz oči těch, kteří nám chybí. Ale ty vůně, vzpomínky a samotnou podstatu v našich srdcích máme napořád. Naděje a láska pramení právě z nich. Mějte ty nejkrásnější možné svátky. Mám vás ráda. S láskou vaše Iva.“

 • 24.

  Karel Kašák

  Moderátor počasí Karel Kašák a jeho skřítci: „Vánoční skřítci přejí krásné svátky,” okomentoval fotku s přáteli. 

 • 25.

  Karolína Mališová

  V sexy rudém spodním prádle se u stromečku vystavila modelka Karolína Mališová. „Veselé Vánoce přeje rodina Mališů, užijte si dnešní den s těmi nejbližšími, hodně dobrého jídla, odpočinku a pohádek. Bohatého Ježíška, ale hlavně lásku.“

   

 • 26.

  Lucie Holíková s rodinou

  Misska Lucie Holíková se na Vánoce těšila hlavně kvůli synovi, který se loni před nimi narodil. „Ještě jedna ze včerejška, když měl odpolední spánek tak my jsme se navečeřeli a jak se probudil, tak jsme šli ke stromečku rozbalovat dárečky. Sice to úplně nevnímal, ale dárečky rozbaloval,“ pochlubila se kráska. 

 • 27.

  Ester a Tomáš Berdychovi

  Krásné svátky popřáli manželé Ester a Tomáš Berdychovi

 • 28.

  Hana Mašlíková s rodinou

  S dětmi naberou Vánoce úplně jiný rozměr. Vlastně si je už nedokážu představit jinak. Měli jsme to krásné, krásné podle nás, a přesně tak by to mělo být. Krásný Boží hod přejeme,“ popřála Hana Mašlíková, která se po roční pauze dala zpět dohromady s manželem Andrém. 

 • 29.

  Alena Šeredová s rodinou

  Krásné svátky si užila Alena Šeredová, která se na Vánoce setkala i se svými rodiči. Se všemi třemi dětmi, partnerem a přáteli si to jistě moc užili. 

 • 30.

  Jitka Schneiderová

  Herečka Jitka Schneiderová vyrazila na procházku do centra Prahy. „Přeju krásné a klidné Vánoce. Přeju blízká setkání, která vás chytnou za srdce a dny plné radosti! Já už ten nejkrásnější dárek dostala. Budeme všichni spolu,“ okomentovala fotku, kde je s dcerou, přítelem a rodiči, Jitka. 

 • 31.

  Leona Machálková s rodinou

  Tradiční vánoční oběd v milované thajské restauraci,“ pochlubila se Leona Machálková, které z Itálie přiletěla sestra s celou rodinou. 

 • 32.

  Iveta Vítová s dětmi

  Moderátorka zpráv na Nově Iveta Vítová je na mateřské se synem, a tak i fotka od stromku je s dětmi. 

 • 33.

  Petr Rosol s manželkou a synem

  Tenista Petr Rosol s manželkou měli u sebe syna, kterého má z předchozího manželství s Michaelou Ochotskou. „Krásné, šťastné a radostné Vánoce přejí Rosolovi,“ napsala Petra a pochlubila se dvěma čivavami. 

 • 34.

  Lukáš Hejlík

  Veronika Hejlíková se ukázala jako pěkná divoška. Na Štědrý večer svým klukům zazpívala! 

 • 35.

  Natálie Kočendová

  Sexy fotkami zásobuje své fanoušky modelka Natálie Kočendová, která před rokem a půl přišla o nenarozené miminko. 

 • 36.

  Jakub Kraus s manželkou a dcerou

  „Šťastné a veselé Vánoce všem přejí Krausíci,“ popřál Muž roku Jakub Kraus s manželkou, fitnesskou Evou a dcerkou. 

 • 37.

  Stromek u Geislerové

  Stromečkem bez dárků překvapila Aňa Geislerová. „Veseleeeeeeé! Hlavně at jsou veselé! Dárky jsme letos zrušili a chceme se jen smát a jist a pít! Buďme pokorní k tomu co máme a oslavujme, že můžeme byt spolu! 24.12.2021.!  

 • 38.

  Jana Plodková

  Hezkou tradici má herečka Jana Plodková s partnerem Filipem Žilkou. Každé Vánoce si pořizují polaroid na památku a letos tomu nebylo jinak. 

 • 39.

  Lucie Křížková s dětmi

  První Vánoce bez manžela, který si ve vězení odpykává trest, prožila Lucie Křížková. Moderátorka Sama doma ale poděkovala lidem, kteří založili petici, aby Davida propustili domů. 

  4.000 podpisů za jediný den! Děkuji. Ráda bych odpověděla na každou vaši zprávu (i tu negativní, to k tomu patří a já chápu, že když člověk nemá všechny informace a Davida nezná osobně, má pochybnosti), ale přeci jen jsem na děti sama a obzvlášť v tomhle čase chci být hlavně s nimi. Ne s mobilem v ruce. Budu se tu často opakovat, ale moc si vážím každé jedné podpory. Klidné svátky. Moc vám přeji, abyste je strávili s těmi, které máte rádi.“

 • 40.

  Přítelkyně Vaška Noida Bárty

  Poslední svátky ve třech má Vašek Noid Bárta s partnerkou Eliškou. Příští rok se jejich rodinka rozroste o druhou holčičku. 

 • 41.

  Monika Bagárová

  Štědrý večer. prožila Monika Bagárová s dcerou Rumií sama a ukázalo se proč. 

  Někdy Vám v životě nevyjdou věci tak, jak by jste si přáli i přesto, že jste bojovali do poslední chvíle. Myslím, že je fér Vám říct, že už nejsme rodina.Hlavně proto, že jste byli u našeho začátku, taky u narození naší Ruminky a vím, že spousta z Vás nám drželo palce. S Machem jsme se rozešli z mnoha důvodů. Oba se ale budeme snažit, aby Rumince v životě nechyběl úsměv a radost ze života,“ šokovala 25. prosince zpěvačka. 

 • 42.

  Veronika Arichteva

  Veronika Arichteva s manželem Biserem a synem Lukou si užili svátky dle svého. Dvouletý Luka už měl z dárků obrovskou radost. 

 • 43.

  Monika Marešová se syny

  Exmanželka moderátora Leoše Mareše Monika měla Štědrý večer se syny a pejsky. „Jessinka 1rok. Loni na Štědrý den jsme dostali ten nejkrásnější dárek, když nám přišla zpráva od skvělé paní Veroniky, že jedno štěnátko bude naše. Od února nám dělá Jessinka obrovskou radost! Jsme za ní nesmírně šťastní. Je to naše obrovská láska a parťačka druhé naší lásky Bibinky,“ pochlubila se Monika.

 • 44.

  Synové Marka Dědíka

  Každý rok dáváme celé rodinné foto a proto ten letošní rok bude trochu jiný. Fotografie našich třech nejcennějších pokladů na světě. Přeji krásné a klidné Vánoce . Přeju blízké setkání, která Vás chytnou za srdce a dny plné radosti a já už ten největší dárek dostal a to, že jsme všichni zdraví a šťastní,“ popřál tanečník Marek Dědík

 • 45.

  Karlos Vémola a Lela

  První Vánoce s třítýdenním synem Rockym a dcerkou oslavili Karlos Vémola a Lela Ceterová. Vnadná blondýnka nic nepodcenila a k večeři se oblékla do sexy síťových šatů. 

 • 46.

  Gabriela Lašková

  Moderátorka zpráv na Primě Gabriela Lašková se na Štědrý večer moc těšila. „Bramborový salát, vývar, doklidit, dobalit ... miluju den před Štědrým dnem! Sice jdu ještě dneska do práce, navíc jsem zase nachcípaná, až běda, ale to dlouhé volno do konce roku za to stojí. Krásné Vánoce vám popřeju zítra s klukama ve vánočních svetrech, bez nich to není ono. Dneska vám posílám pozitivní energii a přeju, ať máte krásný poslední den před Vánoci. Nestresujte se, nic nemusí být dokonalé, udělejte jen to důležité, perníčky nemusí být ozdobené, prach ke knihovně stejně patří, prostě vše tak akorát, aby vás neopouštěla radost. Užívejte si to, těšte se, protože zítra.“ 

 • 47.

  Matěj Misař

  Třetí společné Vánoce oslavil exmoderátor Matěj Misař s přítelkyní. 

 • 48.

  Tereza Kostková

  Štědrý večer zahájila Tereza Kostková žehlením a posléze vánočkou. Večer jistě proběhl v tradičním šumu a klidu. 

 • 49.

  Stromek Chantal Poullain

  V rodinném duchu si Vánoce užívá herečka Chantal Poullain. „Přeju vám všem krásny Vánoce !!!  Moc všechny zdravím! Vaše Chantal.“ Stromeček měla krásně nazdobený a večeře byla česko - francouzská. 

 • 50.

  Veronika Stýblová

  Je to tady!!! První Vánoce ve třech!!! Vždy jsem Vánoce milovala, ale najednou mají úplně jiný rozměr, jsme RODINA.. jsme jeden silný celek, jehož pouto je tak pevné jako diamant a zároveň křehké jako pírko. Každý den je dar a žijeme ho naplno!!! Přejeme Vám překrásné Vánoce a šťastný vstup do roku 2022. Pevně věříme, že bude lepší než letošní, ale vlastně pro nás byl nejlepším rokem v životě... nadělil nám tebe Sebastianku.. milujeme Tě... mějte se rádi a buďte na sebe milí a vstřícní!“ rozplývá se zpěvačka Veronika Stýblová. 

 • 51.

  Iva Frühlingová

  Zpěvačka Iva Frühlingová se pochlubila vánočním dárkem od manžela. „Když je Tvuj manžel ADHD a snaží se napsat na dárek pro koho je,“ okomentovala popsaný balíček zpěvačka. 

 • 52.

  Hana Zagorová a Štefan Margita

  Manželé Hana Zagorová a Štefan Margita slavili Štědrý den se svými přáteli Michalem a Barbarou Kindlovými a jejich malou holčičkou. 

  Děkujeme za nádherné Vánoce! A jak vypadaly ty vaše?“ okomentoval společnou fotku Štefan. 

 • 53.

  Petra Vojtková

  Tahle fotka vystihuje všechno •radost•blázinec•láska• Tak užívejte dárečky a své milované!“ pochlubila se manželka Romana Vojtka Petra. 

 • 54.

  Kamila Nývltová s Pepou

  Zpěvačka Kamila Nývltová si konečně oddechla od pečení, letos napekla na zakázku půl tuny cukroví! 

 • 55.

  Jitka Zelenková

  Zpěvačka Jitka Zelenková taky přidala vánoční selfie.  „Tak už máte naděleno?Přeju Vám krásný večer, krásný vánoční víkend, samou radost a abyste si užili tu pravou sváteční pohodu. A samozřejmě hlavně pevné zdraví.“ 

 • 56.

  Vendula Pizingerová

  Tak je to za námi. Vypadá to tady jako po válce, ale bylo to moc krásný….. taková normální bláznivá rodina,“ okomentoval vánoční cvrkot Vendula Pizingerová. 

 • 57.

  Karolína Kurková s rodinou

  Celá rodina ve stejných kostkovaných pyžamech, to byly Vánoce u topmodelky Karolíny Kurkové

 • 58.

  Hanka Kynychová

  Cvičitelka Hanka Kynychová potěšila své fanoušky ranní fotkou v župánku a ukázala své sexy nohy. 

 • 59.

  Týnuš Třešničková

  Influencerka Týnuš Třešničková natočila pro své obdivovatele video u stromečku. V červených mini šatech se točí a odhaluje své nohy. „Krásné Vánoce moji milí,“ vzkázala Týnuš. 

 • 60.

  Míra Hejda se Zorkou a synem

  První Vánoce ve třech měli moderátoři Zorka a Míra Hejdovi. Syn Nicolas dostal pod stromeček auto. Aby ne, když jeho táta je blázen do rychlých aut. 

 • 61.

  Barbora Mottlová

  Kdo má židli, ten bydlí? Pro mě je to spíš parádní postel. Je to místo, kde se sladce sní, místo pro lásku, lenošení, flákání, nejlíp se tu stoná.. kolikrát se jí už nemůžu dočkat a rozhodně se mě jí nechce nikdy opouštět,“ vzkazuje vyprsená modelka Barbora Mottlová. 

 • 62.

  David Gránský s manželkou

  Naši milí sledující, doufáme, že jste si užili krásný den i večer a měli možnost být s těmi nejbližšími. Šťastné a veselé!“ popřál herec David Gránský s manželkou. 

 • 63.

  Katka Říhová

  Ještě jsem si tu nechala na dnešek jeden vánoční kýček, my to milujem a přejeme všem krásné Vánoce. Tak nějak myslím, že nic lepšího, než co už máme, mít nemůžeme,“ tvrdí moderátorka Kateřina Říhová, která se letos stala maminkou. Syna má s exmanželem, se kterým se opět dali dohromady. 

 • 64.

  Andrea Pomeje s dcerou a Petrem

  Andrea Pomeje s přítelem Petrem a dcerou Aničkou si fotku u stromečku nemohli odpustit. Anička je už velká slečna, ale dýdžejka její obličej neukazuje. „Asi jsme úplně poslední tady v insta-světě, kdo nedal vánoční fotku!!“ 

 • 65.

  Lucie Černá s manželem a dcerou

  Moderátorka rádie Evropa 2 Lucie Černá se pochlubila svou rozkošnou dcerkou Johankou. Při focení si neodpustila vtípek: „Děkuju Johanko, díky tomu, žes mi přidržela druhou bradu,máme krásnou fotku.“ 

 • 66.

  Ester Janečková

  Moderátorka Sama doma Ester Janečková se pochlubila svou početnou rodinou. „Přeju Vám krásné Vánoce plné lásky, pokoje a radosti. Kéž je můžete prožit s těmi, které máte rádi,“ přeje Ester. 

 • 67.

  Vánoce u Olgy Menzelové

  Krásné a klidné Vánoce moji milí přejeme! Moc jsem vám chtěla poslat nějakou vkusnou hodobóžovou fotku, ale není to v našich silách….Můžu se zeptat, jak to vypadá ráno po Štědrém dnu u vás? Dárky u nás včera večer rozbalovalo 7 lidí, ale dnes to vypadá, že to byla celá armáda! A Mik slaví narozeniny!!! Musím říct, že vypadá spokojeně. Tak Mirečku , buď s náma šťastnej, zdravej a spokojenej, jak říká Evík a hlavně hodně kamarádů!“ okomentovala fotku, kde je nepořádek, Olga Menzelová

 • 68.

  Daniela Christová

  Rozkošný rodinný snímek si neodpustila dcera Ivany Christové Daniela. S manželem a dcerkou Zojou vypadají jak ze žurnálu.

 • 69.

  Mariana Prachařová

  Selfie u stromečku je povinnost aneb na chvíli jsem se namalovala a udělala “hezkou” než jsem se zas nasoukala do tý teplákovky a teplejch ponožek,“ pochlubila se Mariana Prachařová

 • 70.

  Markéta Konvičková

  Zpěvačka Markéta Konvičková se snoubencem Rendou a dcerkou měli dokonalé Vánoce. René nemusel nikam letět, takže vše bylo zalité sluncem. 

 • 71.

  Pavlína Jágrová

  V bříšku nosí ten nejkrásnější dárek - miminko. Neteř Jaromíra Jágra Pavlína si užívá poslední Vánoce jen s přítelem, příští rok už ve třech. 

  VIDEO: Dagmar Havlová o nové roli ve filmu Šťastný nový rok 2: Učila jsem se slovensky!

  Video
  délka: 02:56.60
  Video se připravuje ...

  Dagmar Havlová o nové roli ve filmu Šťastný nový rok 2: Učila jsem se slovensky! Luboš Procházka

  Fotogalerie
  79 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 9

Alva: 👍👍a nemohl se bránit a milostivá si dělala, co chtěla.

(27. 12. 2021 09:57)

mopsamanda: Některé stromečky jsou hezké ale někdy je to snůška kýče a nevkusu. Ale když se to někomu líbí... Není důležité, jak mám dům přeplácaný vánočními věcmi, ale jaká je doma pohoda, jestli člověk svátky slaví s tím, koho má rád, a je mu sním dobře. A k tomu nemusí být miliony.

(26. 12. 2021 11:27)

malavelka: Naaranžované pózy nejsou příliš zajímavé. Momentky ale nikdo neriskuje, takže je to taková malá faleš.

(26. 12. 2021 11:09)

zuzakirsch: Prezentují před lidmi pohodu, co taky chtít od sociálních sítí. Pak člověk zjistí, že za tím jsou řevy, facky a nevěry. A lžou všem i sobě, že je vše úžasně v pohodě. Žijou jako zvířata v zoo, není jim co závidět.

(26. 12. 2021 09:27)

begonie: Fotky jsem prolétla a dost mě zarazil ten binec u Olgy Menzelové (foto č. 67). No hlavně, že pan režisér Jiří Menzel s ní a s kukačkami byl šťastný

(26. 12. 2021 05:47)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Video se připravuje ...
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy