Herečka Elizabeth Hurleyová patří k ženám, co se jenom horko těžko smiřují se svým věkem. Její profil na sociálních sítích rozhodně nevypadá na to, že patří ženě, jíž bude za pár let šedesát. Postavu má totiž naprosto božskou a obléká se jako ženy o jednu, dvě generace mladší - nebrání se výstřihům ani vysokým rozparkům, často na snímcích pózuje jenom v těsných bikinkách… a k dokonalosti si vypomáhá photoshopem, za což bývá často kritizována. V jejím světě, i když jenom v tom virtuálním, totiž žádné vrásky neexistují.

I tak má ale svým fanouškům stále co nabídnout. Vzdor jejímu věku má postavičku, jakou by jí mohly závidět celé zástupy třicátnic. Což je mimochodem věk, na který se snaží skrze aplikace v mobilech vypadat - přestože mnohé její vrstevnice jsou už dávno babičkami.

Své followery na instagramu Elizabeth oslnila několika fotografiemi, na nichž i přes bolestivé zranění kotníku fixovaného v dlaze (vymkla si ho v Karibiku při natáčení nejnovějšího filmu Christmas in the Caribbean) pózuje před fotoaparátem v outfitu skutečně minimalistickém. A navíc s papírovou verzí svého oblíbence, herce Liama Neesona (69), ke které se přitulila, jako kdyby jí snad hvězda vánoční klasiky Lásky nebeské skutečně přišla zpříjemnit sváteční konec roku.

VIDEO: Videoklip se sexy scénami Elizabeth Hurleyové

Video
Video se připravuje ...

Videoklip se sexy scénami Elizabeth Hurley youtube

Šaty značky Versace se vyznačovaly hlubokým výstřihem a odvážným vysokým rozparkem na boku, co jí sahal téměř až k pasu. Právě ten přiměl mnohé z jejích více než dvou milionů followerů dumat, zda má na snímcích vůbec kalhotky… jelikož podprsenku neměla určitě. Svému poprsí, co vděčí šikovným plastickým chirurgům za to, že stále neztrácí svůj tvar a vzdoruje gravitaci, dopřála v hlubokém dekoltu volnost. Módní ikona a návrhářka Donatella Versaceová (66), od níž lesklé růžové mámení pocházelo, na snímky reagovala slovy: „ÚŽASNÉ!!! Jsi neuvěřitelná, Elizabeth.“

Fotogalerie
82 fotografií