Britská zpěvačka Adele teď zažívá zlaté časy. Před časem se jí podařilo úctyhodně zhubnout, vydělává jako nikdy dřív a štěstí korunuje i nová láska ke sportovnímu agentovi Richi Paulovi. A právě díky novému příteli je teď Adele čím dál častěji k vidění na basketbalových utkáních.

V úterý si dvojice vyrazila na zápas Golden State Warriors a LA Lakers. Rich Paul je totiž manažerem Draymonda Greena (31), hráče Warriorů. A právě Warrioři nakonec ke štěstí Paula vyhráli.

Pozornost si ale kromě hráčů získala i sama Adele. Ta si vyrazila v elegantním kabátě Louis Vuitton za 5 350 dolarů, tedy v přepočtu za 117 300 korun. Adele ale rozhodně nebyla jedinou celebritou, která se na zápase objevila. Dorazili i zpěvák Justin Bieber (27), herec James Corden (43), rapperka Saweetie (28), herec Jack Nicholson (84) nebo herečka Storm Reidová (18).

Se sportovním agentem tvoří zpěvačka pár od letošního května, svůj vztah ale oficiálně potvrdili až v červenci. Zatím se zdá, že je to láska jako trám: Pro britský Vogue Adele popsala, že je Rich „skvělý, hrozně vtipný a velmi inteligentní“.

VIDEO: Zpěvačka se přiznala, že své mateřství nenáviděla.

Video
Video se připravuje ...

Zpěvačka se přiznala, že své mateřství nenáviděla. POPSUGAR Entertainment/Youtube

Fotogalerie
49 fotografií