V polovině měsíce října se Leoš Mareš a jeho manželka Monika pochlubili krásnou novinkou – budou z nich rodiče. „Klokan přiletí v březnu,“ napsal známý moderátor k fotce čápa hlášku, která jasně odkazuje na film Jak dostat tatínka do polepšovny, a nikdo nejspíš nepotřebuje vysvětlit, co znamená.  Zatímco pro půvabnou brunetku půjde o první ratolest, Mareš má s otcovskou rolí již zkušenosti. Ze svého předchozího manželství s dámou, co se mimochodem jmenuje také křestním jménem Monika (46), jen před svatbou s Marešem byla Poslušná, má dva syny, Jakuba (16) a Matěje (11).

Nyní se na sociální síti budoucí trojnásobný taťka pochlubil nádherným snímkem Moniky, za svobodna Koblížkové, kterak pózuje před neonovými křídly. Zboku, tak, aby vynikly nejenom její nekonečně dlouhé nohy, ale i její rostoucí bříško. Na to, že by měla být v pátém měsíci těhotenství, je ještě docela maličké – a není divu, Monika byla vždy velice štíhlounká. „My baby,“ popsal Leoš, v současné době porotce zábavné pěvecké show SuperStar, onu fotku, a do anglické větičky tak vetkl roztomilý dvojsmysl – „baby“ se dá totiž přeložit jako „dítě“, také se používá i jako oslovení milované partnerky.

VIDEO: Monika Marešová se synem, který ji přerostl: Jak proběhlo poslední setkání s Karlem Gottem? 

Video
Video se připravuje ...

Monika Marešová se synem, který ji přerostl: Jak proběhlo poslední setkání s Karlem Gottem? David Turek

Pod snímkem se to samozřejmě okamžitě začalo hemžit (dalšími) gratulacemi i obdivnými komentáři. Monika Bagárová (27), s níž Mareš sedí mezi porotci SuperStar, mu poslala několik emotikonů se srdíčky, podobně jako třeba modelky Karolína Mališová (24) a Nikol Švantnerová (28), moderátorky Lucie Černá (40) a Eva Perkausová (27), zpěvák Jan Bendig (27), herečka Nikol Štíbrová (35), a mnoho, mnoho dalších celebrit i fanoušků. „Tak toto! Nádherná. Neskutečně,“ jásala modelka a youtuberka Jitka Nováčková (29). „Nejvíc,“ přidala se i herečka Kateřina Hrachovcová (47). „Andílek na cestě,“ dojala se dvojnásobná maminka Sandra Pospíšilová (35).

Fotogalerie
50 fotografií