„Mám pocit, že těch několik týdnů do mateřské uběhne strašně rychle... Máme pomalu konec října a já končím 5. měsíc,“ svěřila se na sociální síti pohledná plavovláska, která jako šestnáctiletá zazářila v pěvecké soutěži Česko Slovenská SuperStar v roce 2009 a společně se zpěváky Martinem Chodúrem (31) a Mirem Šmajdou (32) se dostala až do finále. Dnes je z ní však vdaná paní a společně se svým mužem Michalem Jurenou se těší na příchod miminka, které prozatím nosí pod srdcem. Jak ale sama přiznává, sociální sítě nebere jako něco, kde se svými příznivci sdílí jenom to krásné a dokonalé, ale i chvilky, kdy se cítí pořádně na dně.

„I já mám kopu na prd dní, kdy se mi nic nedaří, vše mi padá z rukou, rozpláče mě i zamotaná šňůra od vysavače a mám chuť kopnout si do zdi jen tak,“ líčí Dominika Stará chvíle, kdy ani jí není do zpěvu. „Začínají se mnou řádně mávat ty pověstné těhotenské hormony… PMS (premenstruační syndrom, pozn. red.) je oproti tomuto nic. Jak vaši chlapi zvládají tyto hormonální výkyvy nálad?! Ten můj si zaslouží medaili… a to doslova,“ domnívá se zpěvačka, co se o miminko se svým mužem pokoušela již krátce po svatbě. Až do veselky byla přitom pannou, jelikož je velmi věřící.

VIDEO: Umělecké bydlení Šmajdy ze SuperStar: Ateliér v ložnici a pomalovaná kuchyň 

Video
délka: 03:42.96
Video se připravuje ...

Umělecké bydlení Šmajdy ze SuperStar: Ateliér v ložnici a pomalovaná kuchyň Kisa Císařová, Aleš Brunclík

Nakonec se však zadařilo a ona si teď prochází těhotenstvím s tím hezkým, co přináší.. i s tím méně příjemným. Vzhledem k tomu, že má vždy pozitivní přístup k životu, ani z toho, že jí teď vytrysknou slzy i kvůli sebemenšímu nepořádku v domácnosti, si nikterak nestýská.

„I takové dny musejí přijít, abychom si více vážili těch hezkých, kdy nám všechno šlape jako hodinky. Celé toto těhotenství a mateřství je pro mě něco úplně nového, krásné a náročné zároveň. Ale snažím se užívat si to nejvíce, jak jen dokážu, protože každá žena, která si tímto prošla, mi dala jednu jedinou radu – užij si to, rychle to uteče! Tak tedy… užívám.“

Fotogalerie
80 fotografií