Když padla první klapka rodinného sitcomu Krok za krokem, bylo Suzanne Somersové už 45 let. Přesto všechny uchvátila svou krásou a šarmem a stala se idolem mužů i žen. Charismatická blonďatá máma strčila sex-appealem do kapsy i o generaci mladší herečky. 

Takhle schopnost Somersové zůstala. 16. října oslaví své již 75. narozeniny, energie má ale pořád na rozdávání a jiskra v oku nikam nemizí. Podle herečky za její skvělou kondicí stojí mimo jiné i pravidelné cvičení jógy. 

„Obden cvičím pravidelně jógu už přes 20 let a budu se jí věnovat po zbytek svého života,“ nechala se slyšet v rozhovoru pro časopis InStyle. Miluje prý také cvičební pomůcku na tvarování stehen Tightmaster. 

Život herečky ale nebyl vždycky jednoduchý. V roce 2000 jí lékaři diagnostikovali rakovinu prsu a všechno se pro ni ze dne na den obrátilo vzhůru nohama. Zpětně je ale za zkušenost vděčná.

„Řekla bych, že jeden z největších darů, které jsem v životě dostala, byla rakovina před dvaceti lety,“ svěřila se pro časopis People. „Byl to pro mě budíček. Co dělám? Co jím? Jaký je můj životní styl? Jaké používám produkty?“ popsala, jak se tehdy důkladně zamyslela nad svým životem a řadu věcí přehodnotila. 

Od té doby své zdraví bedlivě sleduje a nutno podotknout, že se to zjevně vyplácí. Somersovou navzdory překročené sedmdesátce netrápí žádné větší zdravotní problémy a navenek působí stále stejně energicky, jako před lety. 

VIDEO: Dana Morávková o Ordinaci: Je to jako s chlapem, který vás odkopne a nevíte proč!

Video
délka: 02:44.72

Dana Morávková o Ordinaci: Je to jako s chlapem, který vás odkopne a nevíte proč! Markéta Reinischová

Fotogalerie
69 fotografií