Třípodlažní vintage španělská vila má tři ložnice a tři koupelny v obytném prostoru o rozloze 2711 čtverečních stop. V roce 2013 ji Manson koupil za 24 milionů korun a nyní za ni požaduje 38 480 000 milionu korun.

Nad obrovským klenutým oknem v obývacím pokoji domu visí krvavě červené závěsy a pět metrů vysoký strop zdobí mohutné dřevěné trámy. Oddělená jídelna s klenutým stropem je dostatečně velká.

Zmodernizovaná kuchyně je obložena černo-bílou kostkou. Točité schodiště v kuchyni vede dolů do nižšího apartmá pro hosty s vnějším vchodem. Podkrovní knihovna s výhledem do obývacího pokoje a polstrovanou čtecí banketkou pokrytou krvavě červeným sametem vede do dalších dvou ložnic s vlastní koupelnou, z nichž jedna je vybavena ranním barem na míru a druhá dramatická, černošedá koupelna zabalená do snových, šedě zbarvených tapet, které zobrazují mraky.

VIDEO: Bydlení s Markétou Mayerovou - Gábina Partyšová

Video
délka: 06:19.08
Video se připravuje ...

Bydlení s Markétou Mayerovou - Gábina Partyšová Videohub

K venkovním prostorům patří terasovitá dlažba uprostřed tropických rostlin a oplocená betonová terasa pro stolování pod širým nebem a lenošení. Garáž pro dvě auta na úrovni ulice byla přestavěna na „flexibilní prostor ideální pro tělocvičnu, nahrávací studio nebo domácí kancelář“.  

Americká herečka a modelka Evan Rachel Woodová (33) letos na začátku roku Mansona obvinila z fyzického, psychického a sexuálního zneužívání. Potvrdila tak pověsti, které kolují už několik let. K ní se nyní přidávají další údajné hudebníkovy oběti.    

Fotogalerie
21 fotografií